PHDSTUDIES

Заочне навчання Мови Сполучені Арабські Емірати - Мови програми Мови Сполучені Арабські Емірати

Треба зробити дві речі, коли заробляти PhD. Потрібно спочатку зрозуміти той чи інший предмет повністю. По-друге, треба широко в знаннях про цю тему.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Освіта в Об'єднаних Арабських Еміратах, має свої переваги: ​​сонце, море, пісок, оподатковувані доходи після закінчення школи, і деякі з кращих університетів в затоці region.In того, ряд високий рейтинг університетів, розташованих в інших країнах є філія в кампусах ОАЕ.

Заочне навчання PhD Сполучені Арабські Емірати - Візьміть Заочне навчання PhD Сполучені Арабські Емірати. Усі Заочне навчання програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Мови, Сполучені Арабські Емірати, Заочне навчання Filter

Кандидат в галузі менеджменту та мов

Heriot-Watt University Dubai
Сполучені Арабські Емірати, Академічне місто
PhD
01 Sep 2020
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Докторська програма в Школі соціальних наук пропонує унікальні можливості для студентів регіону досліджувати питання, що мають значення для ісламського та арабського світу, а ...

Детальніше

Кандидат з арабської мови

UAEU United Arab Emirates University
Сполучені Арабські Емірати, Абу-Дабі + 1 Більше
PhD
01 Aug 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
4 років
29 Feb 2020
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Кандидат наук. Програма з арабської мови та літератури спрямована на підготовку студентів до науковців та фахівців у цій галузі з відкритим розумом та горизонтом до відносних ...

Детальніше