PHDSTUDIES

Програми Морське управління, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Вона є доктором наук або доктора філософії, вищий ступінь університету присуджується за великі дослідження в конкретній науковій галузі. Вимоги, що пред'являються до докторського ступеня варіюватися в залежності від університету і країни, і вимоги можуть змінюватися в академічних областях розвиваються з плином часу. PhD тривалість програми також варіюється в залежності від області фокусування; що сказав, деякі програми займає від чотирьох до шести років, щоб закінчити.

Що таке PhD в галузі управління морської? Цей ступінь, як правило, основна увага приділяється політиці, законодавству і управлінню прибережних і морських районів. Це може включати в себе тему морських портів і транспорту, багатонаціональної океанічної політики, рибальські районів, управлінь прибережного зони, догляд екосистем та екологічних взаємозв'язку між морським середовищем і людиною. Студенти можуть проходити курси, що стосуються методів дослідження, міжнародного права, економіки та політичної науки.Вони можуть також співпрацювати з вченими в області океанографії, антропології, морської біології, географії або раціональне використання природних ресурсів. PhD програма може зажадати ступінь магістра (передумови до програми PhD), дослідження, курсової, і, нарешті, уявлення унікальної дисертації ,. Теза потім підлягає затвердженню і підтвердження групою експертів, призначених університетом.

Ступінь PhD може забезпечити велику перевагу як в академічних і професійних областях. Аспірантура з акцентом в галузі морського управління може розробити широке охоплення, критичні навички в таких областях, як методології дослідження, статистичні дані або аналітичні моделі комп'ютерних.

PhD програми можуть значно відрізнятися за вартістю. Це ідеальне місце, щоб дізнатися з рядом різних шкіл щодо можливих витрат.

Отримання PhD може відкрити двері для роботи в області науки, досліджень і навчання на університетському рівні.Підтверджені кандидати докторських програм в галузі морського управління альтернативно можуть проводити дослідження в університетах або морських організації. Вони також можуть знайти роботу в уряді, можливо, впливають на морську політику і законодавство. Інші можливості можуть бути доступні в консалтингу, наприклад, при плануванні спільноти або організації планування охорони навколишнього середовища.

Традиційно, кандидатів наук повинні працювати на своїх досліджень в університетському містечку. Тим не менш, деякі університети все частіше пропонують варіанти онлайн для кандидатів PhD. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

1 Результати в Морське управління Filter

Кандидат морських справ

World Maritime University
PhD
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;6 років
англійська
Кампус

World Maritime University ( WMU ) був заснований Міжнародною морською організацією ООН у 1983 році і є верховним закладом ІМО для післядипломної освіти та досліджень у морські ...

Детальніше