PHDSTUDIES

Морські технології Азія - Морські технології програми МВА Азія

Треба зробити дві речі, коли заробляти PhD. Потрібно спочатку зрозуміти той чи інший предмет повністю. По-друге, треба широко в знаннях про цю тему.

Студенти з пристрастю до навігаційними та водного середовища може знадобитися більше дізнатися про морський технології. Це поле включає в себе військово-морський дизайн і проектування, а також інших галузей промисловості обертаються навколо торгівлі та управління водних екосистем. Він може також включати в себе торгівлю, регулювання і зусилля по збереженню.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Морські технології Азія - Візьміть Морські технології Азія. Отримати всі програми Морські технології та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Морські технології, Азія Filter

Доктор філософських наук (доктор філософії) з водних ресурсів

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Сер 2021
<
Денна
<
заочно
<
4 років
28 Лют 2021
англійська
Кампус

Програма випускників водних ресурсів пропонує кандидат наук. ступінь водних ресурсів, що відповідає відповіді на національні потреби розвитку водних ресурсів. Програма також с ...

Детальніше

Наукового ступеня доктора Морське Інженерне двигуна

哈尔滨工程大学
PhD
Вер 2021
<
Денна
англійська
Кампус

Наукового ступеня доктора в галузі морської двигуна Інжиніринг дослідження полів в загальній продуктивності та системного аналізу морської енергетичного обладнання, вібрації і ...

Детальніше