PhDosvita.com

Музикознавство Prague - Музикознавство програм Музикознавство Prague, Prague

Вчений ступінь або доктора філософії в аспірантурі вчений ступінь присуджується університетами. Як тільки людина досягає PhD він чи вона може часто посилаються в якості лікаря.

Музикознавство включає в себе вивчення історії, філософії, і застосування музики з різних точки зору контактний. Аспірантура в області музикознавства може охоплювати такі підходи, як традиційні та етнографічні розслідування, а також музикознавства теорії, герменевтика, і критики.

Чеська Республіка має усталені і досліджень на основі університетської освіти. Це зробило навчання INI Прагу одним із шанованих навчальних програм 'и в Європі, оскільки він культивує дух творчості та інновацій серед студентів.

Музикознавство Prague - Візьміть PhD Prague. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Музикознавство, Prague Filter

Кандидат музикознавства

Charles University Faculty of Arts
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 4 років Жовтень 2019 Чеська Республіка Prague

Індивідуально розроблена система атестації докторської програми надає випускникам можливість ознайомитися з сучасним станом досліджень і методології предмета, особливо в обраній галузі спеціалізації та тісно пов'язаних дисциплін. Під час навчання випускники також вивчали філософські питання, пов'язані з їх докторськими предметами та темами, і склали іспит з іноземної мови. Докторська дисертація є науково-цінним внеском у дослідження теми, а її висновки зазвичай публікуються як монографія або дослідження в науковому журналі.