PhDosvita.com

Музикознавство Чеська Республіка - програми МВА Чеська Республіка Музикознавство

Найпопулярнішим є докторська ступінь доктора філософських наук або доктора філософії Докторів наук та інші докторські дослідження підготувати аспіранта для запуску нових планів, які додають до загальної бази знань поля. Кандидати й доктори наук держателів часто шукають професії, як професори і дослідники, але багато також піти на різні ролі у благодійних, громадських та приватних секторів.

Музикознавство є навчання, дослідження, і практика виконання і складати музику. Музикознавці присвятити свій час, щоб зрозуміти походження музики, дізнавшись про історичні та культурні наслідків музики, а також розкрити структуру, що беруть участь у створенні та організації музики.

Чеська Республіка знаходиться в самому центрі Європи є сусідом Словаччини, Австрії, Німеччини та Польщі. Чеські університети пропонують давню репутацію і цікавих спеціалізацій.

Музикознавство Чеська Республіка - Візьміть Музикознавство Чеська Республіка . Усі програми Музикознавство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Музикознавство, Чеська Республіка Filter

Кандидат музикознавства

Charles University Faculty of Arts
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 4 років Жовтень 2019 Чеська Республіка Prague

Індивідуально розроблена система атестації докторської програми надає випускникам можливість ознайомитися з сучасним станом досліджень і методології предмета, особливо в обраній галузі спеціалізації та тісно пов'язаних дисциплін. Під час навчання випускники також вивчали філософські питання, пов'язані з їх докторськими предметами та темами, і склали іспит з іноземної мови. Докторська дисертація є науково-цінним внеском у дослідження теми, а її висновки зазвичай публікуються як монографія або дослідження в науковому журналі.