PHDSTUDIES

Музикознавство Чеська Республіка - програми МВА Чеська Республіка Музикознавство

Найпопулярнішим є докторська ступінь доктора філософських наук або доктора філософії Докторів наук та інші докторські дослідження підготувати аспіранта для запуску нових планів, які додають до загальної бази знань поля. Кандидати й доктори наук держателів часто шукають професії, як професори і дослідники, але багато також піти на різні ролі у благодійних, громадських та приватних секторів.

Музикознавство є навчання, дослідження, і практика виконання і складати музику. Музикознавці присвятити свій час, щоб зрозуміти походження музики, дізнавшись про історичні та культурні наслідків музики, а також розкрити структуру, що беруть участь у створенні та організації музики.

Чеська Республіка знаходиться в самому центрі Європи є сусідом Словаччини, Австрії, Німеччини та Польщі. Чеські університети пропонують давню репутацію і цікавих спеціалізацій.

Музикознавство Чеська Республіка - Візьміть Музикознавство Чеська Республіка . Усі програми Музикознавство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Музикознавство, Чеська Республіка Filter

Кандидат музикознавства

Charles University Faculty of Arts
Чеська Республіка , Прага
PhD
Жовтень 2020
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денне навчання
<
4 років
30 Apr 2019
англійська
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
Навчання в університеті / на кампусі
Онлайн навчання

Індивідуально розроблена система атестації докторської програми надає випускникам можливість ознайомитися з сучасним станом досліджень і методології предмета, особливо в обран ...

Детальніше