PHDSTUDIES

Музикознавство Європа - Музикознавство програми МВА Європа

Заробіток Ph.D. потрібно поглиблене вивчення та інтенсивні розумові зусилля. Кандидат є наукове дослідження, на якому ви концентруєтесь протягом чотирьох-шести років після отримання ступеня вашого господаря, що призводить, у разі успіху, певною ступеня PhD, високі академічні ступені.

Музикознавство включає в себе вивчення історії, філософії, і застосування музики з різних точки зору контактний. Аспірантура в області музикознавства може охоплювати такі підходи, як традиційні та етнографічні розслідування, а також музикознавства теорії, герменевтика, і критики.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

Музикознавство Європа - Візьміть Музикознавство Європа. Отримати всі програми Музикознавство та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Музикознавство, Європа Filter

Кандидат музикознавства

Charles University Faculty of Arts
PhD
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
Навчання в університеті / на кампусі
Онлайн навчання

Індивідуально розроблена система атестації докторської програми надає випускникам можливість ознайомитися з сучасним станом досліджень і методології предмета, особливо в обран ...

Детальніше