close

Фільтри

Див. результати

Програми Міжнародна економіка, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Після досягнення 's ступеня магістра, студент може вибрати, щоб переслідувати ступінь доктора філософії. Це найвища вчений ступінь доступна і вимагає багатьох років інтенсивних досліджень. Залежно від галузі дослі… Детальніше

Після досягнення 's ступеня магістра, студент може вибрати, щоб переслідувати ступінь доктора філософії. Це найвища вчений ступінь доступна і вимагає багатьох років інтенсивних досліджень. Залежно від галузі дослідження і шкіл, ця ступінь може зайняти від чотирьох до шести років, щоб заробити.

Міжнародна економіка дивиться на те, як різні країни взаємодіють і впливають один на одного по відношенню до інвестування, виробництва, торгівлі та міграції. Отже, що ж є кандидатом в міжнародній економіці? Дослідження в цій області є поглядом поглибленого в системах, що регулюють міжнародну економіку. Деякі фокуси включають дитячі промисловості, фінансову стабільність, внутрішню економіку, глобалізацію і опозицію. Знання економічних систем і міжнародної політики є хорошою передумовою, перш ніж почати цю ступінь.

Вивчення міжнародної економіки впливає на те, що ви розумієте, про місцевій економіці. Крім того, здатність аналізувати і реагувати на складні ситуації корисно в повсякденному житті.Маючи ступінь доктора філософії може принести вигоди, такі як просування або підвищення зарплати.

Є кілька різних факторів, які слід враховувати при складанні бюджету для кандидата, в тому числі планувати ви рухатися. Деякі витрати залежать від школи обраної, таких як навчання, збори і книга. Гранти та інші фонди часто доступні для кандидатів PhD.

Міжнародні компанії завжди потрібен хтось, хто розуміє міжнародну економіку. Великі компанії можуть мати цілі команди, присвячені цій проблемі, що означає управління позицією може бути доступна для кого-то з цієї PhD. Нові та існуючі міжнародні компанії можуть наймати випускник даного типу, а також політичні освіти. Знання валютних курсів також може привести до зайнятості в різних торгових організаціях. Крім того, доктор філософії, як правило, відкриває двері до різних алеях досліджень.

Пошук школи, яка пропонує докторську ступінь в галузі міжнародної економіки та інших суміжних областях легко за допомогою нашої форми свинцю.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
DIW Berlin - German Institute for Economic Research
Берлін, Німеччина

Випускний центр DIW (GC) при Німецькому інституті економічних досліджень вітає заявки висококваліфікованих аспірантів з усього світу для вступу до його структурованої докторсь ... +

Випускний центр DIW (GC) при Німецькому інституті економічних досліджень вітає заявки висококваліфікованих аспірантів з усього світу для вступу до його структурованої докторської програми з економіки. -
PhD
Денна
5 років
англійська
Жов 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут