PHDSTUDIES

Програми Міжнародний менеджмент, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Більшість областей навчання закінчуються ступенем кандидата наук як найвищий рівень академічних досягнень. Заробіток докторантів зазвичай дозволяє людям вступати в найсучасніші посади та отримувати найвищі зарплати, хоча ступені нижчого рівня необхідні, перш ніж вони зможуть зареєструватися.

Що є доктором міжнародного менеджменту? Багато ділових курсів зосереджуються на тому, як правильно керувати компанією, але міжнародна програма управління зосереджена на питаннях, що стоять перед компаніями, які працюють в різних країнах. Студенти, які проходять цей ступінь, зазвичай отримують глибоке розуміння міжнародного права та логістики, а також традиційні ділові знання. Цей набір знань готує їх до передових бізнес-кар'єрів.

Студенти міжнародного менеджменту розробляють корисний набір навичок, який може значно виграти їх, коли вони вступить у свою кар'єру. Через світовий аспект цієї галузі навчання, навички можуть бути застосовані на міжнародному рівні. Вони зазвичай включають професійне спілкування, оцінку, критичне мислення та розуміння ділової практики.

Вартість зарахування до кандидата в програму міжнародного менеджменту змінюється залежно від багатьох факторів. Це може включати в себе все, що стосується школи та програми, яку ви обрали в країну, в якій ви навчаєтесь. Переконайтеся, що ви вивчаєте вартість заробітку докторантури перед тим, як зареєструватися.

Для випускників, які мають підготовку в галузі міжнародного менеджменту, існують численні варіанти кар'єри в бізнесах, які працюють у світовому масштабі. Багато компаній мають офіси в інших країнах, інші - місцеві, але продають свою продукцію по всьому світу. У обох випадках міжнародні менеджери необхідні, щоб забезпечити плавність операцій. Ці позиції необхідні для торгових, харчових, туристичних та інших сфер.

Якщо ви готові продовжувати свою бізнес-освіту, знайдіть міжнародну програму управління PhD, яка ідеально відповідає вашим потребам. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Міжнародний менеджмент Filter

МЕСТРАДО ТА ДОСТУПРОДА ДІЙСЬКОГО ІНТЕРНАЦІОНАЛА

ESPM
PhD
Бер 2021
<
заочно
Portuguese
Онлайн

PMDGI візові підготовчі доценти, експертизи та профспілки для рефлексу для конкретних тем в Інтернеті та міжнародних контекстах, що оцінюють і оцінюють домен на основі аналізу ...

Детальніше

захистив докторську дисертацію з міжнародного управління

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
PhD
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;6 років
англійська
Онлайн

Це найвищий рівень освіти Ви можете вчитися в ABMS Відкритого університету. Якщо ви зацікавлені в продовженні кар'єри в галузі міжнародного менеджменту, то ясна ознака того, щ ...

Детальніше