Програми Міське та регіональне планування, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Кандидат є докторантом, який нагороджений університетом. Також відомий як доктор філософії, він часто вимагає жорстких, передових досліджень в одній темі, а потім завершується дисертацією. Випускники з кандидатом нау… Детальніше

Кандидат є докторантом, який нагороджений університетом. Також відомий як доктор філософії, він часто вимагає жорстких, передових досліджень в одній темі, а потім завершується дисертацією. Випускники з кандидатом наук відомі як "лікарі" у своїй галузі.

Що таке кандидат у міському та регіональному плануванні? Докторська ступінь, орієнтована на міське і регіональне планування, допомагає студентам розвинути здатність розуміти використання земель, охорону навколишнього середовища та суспільне благополуччя, приділяючи особливу увагу правам на воду, повітря та природні ресурси. Студенти часто можуть вибрати такі класи, як аналіз дизайну, містобудування та дизайн міста. Вони також можуть знайти такі курси, як переговори, регіональне зростання та розвиток сільської місцевості.

Під час роботи над докторантом у міському і регіональному плануванні студенти часто розвивають навички, які допомагають їм просунутися у своїй кар'єрі. Вони можуть включати організацію, планування та управління. Вони також можуть розширити свою здатність спілкуватися, вести переговори та посередників.

Витрати на навчання в державному та приватному університетах часто залежать від місця, спеціалізації класів та інструктора. Тому майбутні студенти можуть розглянути питання про звернення до шкіл, яким вони хотіли б бути присутніми, і запитати інформацію про витрати, пов'язані з отриманням доктора філософії в галузі міського та регіонального планування.

Випускники з докторантом у міському та регіональному плануванні зазвичай створюють стратегії щодо використання землі та побудови спільнот. Вони також можуть вирішити спеціалізуватися на історичному збереженні, оскільки вони створюють плани для збереження історичних будівель, фортець та маяків. Кар'єру можна часто визнати дизайнерами транспорту, будівельними інспекторами та менеджерами землекористування. Випускники, які хочуть зосередити увагу на навколишньому середовищі, можуть шукати роботи як екологічні менеджери, консультанти з питань стабільності та консультанти з управління прибережними сферами. Уряди можуть також залучати випускників, щоб допомогти дизайнерським паркам та розробляти плани захисту природних ресурсів.

Докторські програми в міському і регіональному плануванні можна знайти в університетах по всьому світу. Щоб знайти розклад, який відповідає вашим потребам, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальною комісією школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
University of Camerino the international School of Advanced Studies
Camerino, Італія

Область: Архітектура, проектування, планування

Область: Архітектура, проектування, планування -
PhD
Денне навчання
3 років
англійська, італійський
Кампус
 
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
Belfast, Великобританія

Інститут просторового та екологічного планування (ISEP) є одним з найбільш швидкозростаючих і динамічних дослідницьких середовищ у Великобританії. ... +

Інститут просторового та екологічного планування (ISEP) є одним з найбільш швидкозростаючих і динамічних дослідницьких середовищ у Великобританії. -
PhD
Денне навчання
Заочне навчання
3 років
англійська
Кампус