PHDSTUDIES

Програми Міський дизайн, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор філософії, або кандидат, вважається найвищим ступенем присудження університету або аспірантури. Після закінчення, випускник нагороджений титулом "лікар" у своїй відповідній галузі навчання.

Що таке кандидат у міському дизайні? Докторські кандидати, присвячені містобудівництву, часто вивчають, як будівлі, вулиці та транспортні системи об'єднуються, щоб сформувати цілісну цілісність. Вони також можуть поглянути на те, як озеленення та громадські парки впливають на сформовані площі та роблять їх естетично приємним. Класи можуть включати в себе історію та теорію міського дизайну, екологічну інфраструктуру, наративний урбанізм та суперечливі державні та приватні інтереси.

Міський дизайн - все про планування, організацію та бюджетування; тому випускник з цими навичками може перевершувати великі компанії чи муніципалітети. Можливість планувати проекти та оцінювати програми також може сприяти кар'єрному прогресу.

Багато факторів впливає на вартість навчання при пошуку доктора філософії у сфері міського дизайну. Тривалість програми, вибрана школа та розташування класів можуть змінювати витрати на курси. Майбутні студенти можуть вибрати зв'язок із існуючими школами та вимагати реєстрації за обраною програмою.

Випускники з докторським ступенем у галузі міського дизайну часто є творчими людьми, які користуються плануванням парків, викладанням вулиць та проектуванням громадської інфраструктури. Ось чому кар'єри в цій спеціалізованій сфері можуть виникнути в непередбачених галузях. Історичні групи часто залучають міських дизайнерів для дослідження та розуміння вибору минулих людей, тоді як державні установи часто наймають випускників міського дизайну для створення пішохідних доріжок та велосипедних доріжок через національні парки, які межують з приходами та селами. Міста, міста та села також можуть запропонувати кар'єру як директори з планування житлово-комунального господарства та дизайнерів утилізації, а національні агенції можуть запропонувати свої посади як посадових осіб, що займаються транспортом та охороною берегів.

Доктор філософії в галузі міського дизайну може бути знайдений по всьому світу, а онлайн курси можуть бути зручними. Щоб почати навчання, пошукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

 

2 Результати в Міський дизайн Filter

офіційна докторська програма в галузі архітектури та урбанізму

Universidade da Coruña
PhD
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3&nbsp;-&nbsp;5 років
іспанська
Кампус

Офіційна програма докторантури в «Архітектура і урбанізм» організована в Університеті Ла-Корунья. Будучи одним ступенем в Університетській системі Галичини призначена для збор ...

Детальніше

Доктор філософії в галузі міських студій та регіональних наук

GSSI - Gran Sasso Science Institute
PhD
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Кампус

Кандидат наук Програма "Урбаністика та регіональні науки" унікальна у світі. Це мультидисциплінарна програма, призначена для студентів різного рівня, включаючи прикладних екон ...

Детальніше