PHDSTUDIES

Нанотехнології Казахстан - програми МВА Казахстан Нанотехнології

Програми аспірантури можуть мати ряд відмінностей в залежності від навчального закладу і країни навчання. Більшість аспірантів вступають на програми аспірантури при наявності належного ступеня мотивації, інтересу до відповідної області академічних досліджень в обраній галузі.   

Зосередження уваги на вчення глибоким ступенем знання нанотехнологій, техніки і науки приходить нанотехнологій програма для студентів з технічною освітою. Пропоновані Університетського коледжу Сан-Дієго і дуже обрані кілька коледжів, пропонується раз на рік і тільки у послідовності.

Казахстан, офіційно Республіка Казахстан, є країною в Центральній Азії, з його меншої частини на захід від річки Урал в Східній Європі.

Нанотехнології Казахстан - Візьміть Нанотехнології Казахстан . Усі програми Нанотехнології та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Нанотехнології, Казахстан Filter

Доктор наук з наноматеріалів та нанотехнологій з хімії

Al-Farabi Kazakh National University
PhD
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Кандидат наук. Програма з наноматеріалів та нанотехнологій в хімії покликана розширити знання студента з синтезу, характеристики нанооб'єктів з подальшим пошуком їх практичног ...

Детальніше