PhDosvita.com

Заочне навчання Програми Дослідження навколишнього середовища , пошук найбільш підходящого Дослідження навколишнього середовища програм тут! - Дослідження навколишнього середовища

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Випускники програм в області екології готові до роботи в різних областях, які сфокусовані на вирішенні проблем навколишнього середовища. Ці області включають в себе право, освіту, наукові дослідження, проектування, управління і урядові структури. Випускники можуть працювати в якості лобістів, біологів, доглядачами природних парків або інженерами-екологами.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Заочне навчання Дослідження навколишнього середовища програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Дослідження навколишнього середовища directely, заощадити час і контактні Дослідження навколишнього середовища зізнань тут!

1 Результати в Дослідження навколишнього середовища, Заочне навчання Filter

Доктор наук з безпеки, охорони здоров'я та навколишнього середовища

Camiper Escuela de Altos Estudios
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 років Березень 2020 Перу La Molina + 1 більше

Метою докторантури є підготовка дослідників з міцними знаннями в різних галузях безпеки, охорони здоров'я та навколишнього середовища, що дозволить випускнику застосувати свої наукові знання для досягнення практичного та корисного результату для суспільства, для того щоб бути включеним посилити свою науково-дослідну роботу в різних виробничих і академічних секторах безпеки, охорони здоров'я та навколишнього середовища