PHDSTUDIES

заочно Наукові дослідження Центральна Америка та Кариби - Наукові дослідження програми МВА Центральна Америка та Кариби

Вчений ступінь або доктора філософії в аспірантурі вчений ступінь присуджується університетами. Як тільки людина досягає PhD він чи вона може часто посилаються в якості лікаря.

Наукові дослідження досліджують соціальні, історичні та філософські питання, використовуючи спостереження та експерименти. Студенти у цій галузі мають можливість вивчати різні методології, і тоді вони часто можуть вибрати тему, на якій проводити дослідження.

Центральна Америка є центральним географічному регіоні Північної і Південної Америки. Це самий південний, Истмийские частині північноамериканського континенту, яка з'єднується з Південною Америкою на південний схід.

заочно Наукові дослідження Центральна Америка та Кариби - Візьміть Наукові дослідження Центральна Америка та Кариби. Отримати всі заочно Наукові дослідження програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Наукові дослідження, Центральна Америка та Кариби Filter

докторська в області мистецтва і науки

International University For Graduate Studies - IUGS
PhD
<
заочно
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Доктор філософії (PhD) може здійснюватися в будь-якій дисципліні в межах мистецтв або наук. Ступінь пропонує ABDs або ті, хто заробив шістдесят шість випускників кредитів в ак ...

Детальніше