close

Фільтри

Див. результати

Програми Оперативний менеджмент, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Більшість областей навчання закінчуються доктором наук. Цей рівень освітніх досягнень є найвищим можливим і має найбільшу кількість кар'єри, відкритих для випускників. Потрібно заповнити певні програми ступеня до… Детальніше

Більшість областей навчання закінчуються доктором наук. Цей рівень освітніх досягнень є найвищим можливим і має найбільшу кількість кар'єри, відкритих для випускників. Потрібно заповнити певні програми ступеня до вступу в докторську програму.

Що таке кандидат в операційному менеджменті? Операційне управління - це область навчання, яка зосереджується на всіх аспектах, необхідних для ведення бізнесу. Це включає продаж та маркетинг, управління персоналом, підтримку нерухомості та багато іншого. Студенти такого роду програми зазвичай приймають заняття, які готують їх до заснування власного бізнесу як підприємця або працюють як основні менеджери в існуючому бізнесі.

Є багато навичок, які люди розвивають при вивченні оперативного управління. Студенти мають тенденцію розвивати навички лідерства, розуміння бізнесу та професійні здібності. Ці навички можуть бути надзвичайно корисними та часто допомагають випускникам отримувати вищу зарплату.

Вартість зарахування в аспірантуру в оперативне управління дуже незначна. Тому настільки важливим є проведення досліджень заздалегідь. Багато факторів впливає на плату та навчання, включаючи вибрану вами школу та програму, а також країну, в якій ви навчаєтесь.

Основний варіант кар'єри, доступний для тих, хто закінчив з PhD в операційному менеджменті, є менеджером по роботі з операціями. Людина на цьому положенні обробляє майже всі аспекти діяльності компанії, від продажів до працівників. Також можуть бути доступні інші види управлінських посад, включаючи менеджера з персоналу або менеджера з маркетингу. Нарешті, випускники можуть стати консультантами або плануючи спеціалістів, підприємців, які починають свій власний бізнес або, через деякий час, керівники.

Якщо ви готові почати вивчати операційне управління на рівні кандидата наук, знайдіть програму, яка відповідає вашим потребам. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
The Hong Kong University of Science and Technology
Гонконг

Кандидат наук Програма в управлінні операціями підкреслює модельовану методологію та практичне мотиваційне дослідження. Студенти навчаються використовувати кількісні інструмен ... +

Кандидат наук Програма в управлінні операціями підкреслює модельовану методологію та практичне мотиваційне дослідження. Студенти навчаються використовувати кількісні інструменти та аналітичні основи з досліджень операцій, економіки та інших дисциплін для вивчення управлінських проблем в бізнес-процесах, таких як ланцюжки постачань, виробництво та сервісні системи. -
PhD
Денна
заочно
3 - 6 років
англійська
Вер 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут