PHDSTUDIES

Програми Організаційний менеджмент, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Після закінчення магістра, багато учнів вирішили вступити в робочий світ. Проте інші хочуть продовжувати навчання, щоб навчитися все, що вони можуть у своїй галузі. Можна отримати докторську ступінь кандидата наук у більшості навчальних програм.

Що таке кандидат в організації управління? Ця галузь дослідження є підкатегорією більшої сфери управління, яка спеціалізується на деяких організаційних аспектах ведення бізнесу. Вони, як правило, включають логістику, ланцюжки постачань, управління проектами або аналітику. Окрім цих спеціалізованих навчальних центрів, організаційний менеджмент також навчає студентів про управління операціями в цілому.

Навички, розроблені в рамках програми докторської програми в галузі організаційного управління, є одними з найбільших переваг. Більшість студентів вивчають організаційні здібності, комунікацію, критичне мислення, ділову операцію та лідерство. Всі ці навички дозволять заробити більшу зарплату та ввести більш просунуті позиції.

Вартість зарахування в аспірантуру досить незначна. Перш ніж зареєструватися, ви повинні мати чітке розуміння того, що це коштує. Ви повинні вивчити, як ваша вибрана школа, програма та країна навчання впливають на навчання.

Позиції, які можна досягти з докторантом в організації управління, зазвичай зосереджують увагу на виконанні передових завдань щодня та забезпечення правильного завершення операційних процесів. Ці роботи часто включають аналітика ланцюга постачань, логістичний менеджер, менеджер з персоналу та менеджер облікових записів. Йдеться про те, що будь-яка позиція, що покращує ефективність компанії та управління складними бізнес-процесами, може бути введена з цим доктором.

Якщо ви готові продовжувати свою освіту в галузі бізнесу, першим кроком буде знайти програму. У вас є унікальні потреби, тому ви повинні зосередитися на пошуку кращих варіантів ступеня для вас. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Організаційний менеджмент Filter

докторська в організаційних змін (Adoc)

Ashridge Executive Education
PhD
<
заочно
<
4&nbsp;-&nbsp;5 років
англійська
Кампус

Програма бере філософський підхід, а не пропонувати стандартний набір інструментів. Він кидає вам виклик, щоб вивчити ваші приховані і явні допущення і наслідки цих припущень ...

Детальніше