PHDSTUDIES

Правознавство Mount Lawley - Правознавство програм Правознавство Mount Lawley, Mount Lawley

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.

Залежно від професійних уподобань, можна стати фахівцем в області законодавчих і нормативних актів з певної тематики різних підрозділів. Серед найбільш поширених спеціалізацій можна назвати комерційне право, нормативно-правову теорію і міжнародні відносини.

Австралія є країною острова і континенту в Південній півкулі, на південному заході Тихого океану, держави-члена Співдружності.

Правознавство Mount Lawley - Візьміть PhD Mount Lawley. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Правознавство, Mount Lawley Filter

Доктор філософських наук (інтегрований)

Edith Cowan University
PhD
27 Лип 2020
<
Денна
<
заочно
<
8 семестри
англійська
Кампус
Онлайн

Доктор філософських наук (інтегрований) - це науковий ступінь, що розпочинається з базового року підготовки дослідників на основі когорти з подальшим незалежним контрольованим ...

Детальніше