PHDSTUDIES

Прикладна інформатика Летбридж - Прикладна інформатика програм Прикладна інформатика Летбридж, Летбридж

Доктор філософських наук, кандидат короткі є передовим академічна ступінь заробив в різних областях, що означає основних інтересів і досягнення в наукових дослідженнях.

Канадці надаємо великого значення навчанню і розробили першокласну освіту системи з високими стандартами. Мало того, що Канада забезпечити безпечну, чисте довкілля, але вона була незмінно визнається одним з кращих місць в світі для життя з точки зору якості життя ООН.

Lethbrigde міста представлена ​​добре з точки зору вищої освіти Летбріджі університету та коледжу. Тим не менш, є й інші навчальні центри, де безліч варіантів і можливостей для отримання освіти може бути досягнуто в цій області, студенти готові просувати свою освіту.

Прикладна інформатика Летбридж - Візьміть PhD Летбридж. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Прикладна інформатика, Летбридж Filter

Доктор філософії з теоретичної та обчислювальної науки

University of Lethbridge
PhD
<
Денна
<
48 місяці
англійська
Кампус

Кандидат наук Програма є чотирирічною програмою. Формат ступеня складається з курсової роботи та дипломної роботи. Студент повинен пройти письмове та усне комплексне обстеженн ...

Детальніше