PHDSTUDIES

Заочне навчання Природничі науки Тувумба - Природничі науки програм Природничі науки Тувумба, Тувумба

Кандидат є докторська ступінь, зокрема, називається "доктор філософії " ступеня. Це вводить в оману, тому що кандидат наук не обов'язково філософи (якщо вони не заробили їх ступінь з філософії!). Проте, доктор філософії одержувачі мають можливість займатися в уявних експериментах, міркувати про проблеми і вирішувати проблеми в витонченими способами.

Досліджень у галузі природничих досліджень є життєво важливим для розуміння того, як працює земля і як його різні системи взаємодіють один з одним. Ті, хто вивчає природознавство на рівні докторантури будуть в змозі привести цих досліджень. Кандидат природничих наук є ступінь потрібно для проведення досліджень і навчання в цій галузі науки.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Австралія є країною острова і континенту в Південній півкулі, на південному заході Тихого океану, держави-члена Співдружності.

Тувумба є ключовим центром освіти. Багато університетів головний розміщує або установка кампуси в цій галузі, таких як великі містечка Південного Квінсленда інституту TAFE і Університету Квінсленда.

Заочне навчання Природничі науки Тувумба - Візьміть Природничі науки Тувумба. Отримати всі Природничі науки програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Природничі науки, Тувумба, Заочне навчання Filter

Доктор філософії (DPHD)

University of Southern Queensland (USQ)
PhD
Лют 2021
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;6 років
англійська
Кампус
Онлайн

Доктор філософії (доктор філософії) - це науковий ступінь, доступний у всіх галузях дослідження і надає вам навички стати ефективним дослідником у вашій раніше вивченій дисцип ...

Детальніше