close

Фільтри

Див. результати

Програми Професійні комунікації, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Нарахування PhD дає студентам значних переваг кар'єри. Це вимагає трьох років в середньому, включаючи інтенсивне вивчення і розвиток тези. PhD зазвичай вважається високим рівнем академічних успіхів в будь-якій області… Детальніше

Нарахування PhD дає студентам значних переваг кар'єри. Це вимагає трьох років в середньому, включаючи інтенсивне вивчення і розвиток тези. PhD зазвичай вважається високим рівнем академічних успіхів в будь-якій області.

Що таке кандидат у професійній комунікації? Ця специфічна область дослідження зосереджена навколо концепції швидкого і точного обміну складної інформації. Це, як правило, представлені в контексті бізнес-середовища, так як зв'язок цінний навик для делегування завдань, аналізу та оптимізації продуктивності, а також контроль за операціями. Багато програм можуть також включати в себе вивчення ділової практики, з тим щоб дати випускникам тверде розуміння бізнес-операцій, щоб допомогти в майбутніх посадах.

Найбільшою перевагою, що заробивши PhD дає студентам є підвищення їхньої кар'єри.Випускники кваліфіковані, щоб ввести певні передові позиції, які часто не доступні для професіоналів тільки з більш низькими ступенями рівня. Крім того, менше часу може знадобитися для просування і вищі зарплати можуть бути зароблені.

Є багато факторів, які впливають на навчання і збори, пов'язане з зароблянням доктора філософії в професійній комунікації. Вони включають в себе конкретну школу і програму, яку ви обираєте, а також країни, які ви вивчаєте в.

Найбільш типова кар'єра, що власники докторського ступеня в професійній комунікації можуть входити в управлінні. Дуже часто для фахівців зв'язку, щоб стати керівниками відділів, менеджер операцій, аналітик, менеджер ефективності інформаційної системи, або менеджер зі зв'язків з громадськістю. Вони доручено переконавшись, що клієнти, журналісти, або співробітники знаходяться на тій же сторінці, що і довгострокові цілі корпорації, в.Деякі студенти професійних зв'язків обиратимуть, щоб увійти в область освіти і стати професорами професійного спілкування.

Кращий спосіб почати працювати над вашим PhD, щоб знайти програму, яка відповідає вашим потребам. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
IUMW - International University of Malaya-Wales
Kuala Lumpur, Малайзія

Дослідження в аспірантурі - це поглиблене дослідження конкретних проблем досліджень, пов'язаних з дисципліною професійної комунікації, з метою покращення та сприяння новим зна ... +

Дослідження в аспірантурі - це поглиблене дослідження конкретних проблем досліджень, пов'язаних з дисципліною професійної комунікації, з метою покращення та сприяння новим знанням у цій дисципліні. -
PhD
Денна
3 років
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут