PHDSTUDIES

Професійні комунікації Азія - Професійні комунікації програми МВА Азія

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.

Професійне спілкування є надзвичайно важливою областю дослідження для швидко розвивається місця роботи. Цей тип програми може допомогти студентам дізнатися все про те, як ефективно і ефективно спілкуватися важливі ідеї і інформацію на робочому місці.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Професійні комунікації Азія - Візьміть Професійні комунікації Азія. Отримати всі програми Професійні комунікації та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Професійні комунікації, Азія Filter

Доктор філософії в професійному спілкуванні

IUMW - International University of Malaya-Wales
PhD
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Дослідження в аспірантурі - це поглиблене дослідження конкретних проблем досліджень, пов'язаних з дисципліною професійної комунікації, з метою покращення та сприяння новим зна ...

Детальніше