PHDSTUDIES

Заочне навчання Програми Професійні науки про життя , пошук найбільш підходящого Професійні науки про життя програм тут! - Професійні науки про життя

Програми аспірантури можуть мати ряд відмінностей в залежності від навчального закладу і країни навчання. Більшість аспірантів вступають на програми аспірантури при наявності належного ступеня мотивації, інтересу до відповідної області академічних досліджень в обраній галузі.   

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Заочне навчання Професійні науки про життя програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Професійні науки про життя directely, заощадити час і контактні Професійні науки про життя зізнань тут!

1 Результати в Професійні науки про життя, Заочне навчання Filter

Кандидат біологічних наук

The Hong Kong University of Science and Technology
Гонконг, Гонконг
PhD
Січень 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Програма PhD спрямована на розвиток випускників докторських дисертацій, які можуть самостійно проводити передові дослідницькі проекти, які володіють як широкими знаннями сучас ...

Детальніше