PHDSTUDIES

Програми Регіональне планування, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Курс навчання для доктора наук зосереджений на заохоченні майстерності конкретного предмету. Студенти часто переслідують ці варіанти після закінчення ступеня бакалавра або магістра у вибраному полі. Великі отримані знання можуть допомогти випускникам розширити кар'єру.

Що таке кандидат у регіональному плануванні? Під час виконання цих програм студенти можуть розробити спеціалізоване розуміння підходів до планування міського та сільського співтовариств. Студенти часто використовують необхідні наукові навички, вивчаючи встановлені та розроблені методи, щоб знайти найкращі підходи у ландшафтній сфері. Типові курси та проекти охоплюють теми в природі, соціальну взаємодію, регіональні системи, континентальні проблеми, системи руху, глобалізацію та геополітичні зміни.

Після закінчення ступеня студенти можуть виявити різні переваги. Критичне мислення, розроблене під час програми, може допомогти студентам піти на більш професійну відповідальність. Крім того, розуміння регіональних систем та знань для впровадження стійких підходів може полегшити студентам можливість зайнятися кар'єрою, пов'язаною з регіональним плануванням.

Зміни вартості програми залежать від тривалості навчання та унікальної ціни установи. Дослідження можуть бути необхідними, щоб зрозуміти навчання, збори та інші витрати. З правильними знаннями студенти можуть належним чином бюджетувати.

Завершення курсу може відкрити ряд варіантів кар'єри. Багато студентів знаходять позиції високого попиту в громадських організаціях як планувальники та адміністратори. Крім того, студенти можуть займати посади консультантів з міжнародними організаціями, зацікавленими у вивченні глобальних рішень стосовно стабільності. У приватному секторі потенційні позиції включають містобудівників у корпорації з розвитку землі та інженерних підприємствах. Ті, хто зацікавлений у проведенні подальших польових досліджень, можуть вибирати посади професорів чи урядових дослідників.

Інститути з докторантом регіонального планування можуть бути знайдені в різних містах і містах світу, або онлайн-варіанти можуть бути чудовим альтернативою для студентів, які не хочуть подорожувати. Для роботи над пошуком ідеальної програми виконайте пошук за вашою програмою нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

3 Результати в Регіональне планування Filter

Доктор філософії планування

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
PhD
Вер 2020
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

SCARP зацікавлений у залученні студентів до свого доктора філософії. які цікавляться темами, широко пов'язаними з переходом до сталого розвитку шляхом демократизації підходів ...

Детальніше

Кандидат наук з регіональної та політичної географії

Charles University Faculty of Science
PhD
<
Денна
<
4 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Поле спрямоване на локальні, регіональні, макрорегіональні, континентальні та глобальні проблеми ландшафтної сфери. Мета базується на вивченні розвитку природи - соціогеографі ...

Детальніше

Докторантура з регіонального розвитку

Universidad de La Laguna
PhD
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
іспанська
англійська
Кампус

Пропонована докторська програма регіонального розвитку є результатом адаптації поточної докторської програми з регіонального розвитку, навчання та працевлаштування, що відрізн ...

Детальніше