PhDosvita.com

PhD Словаччина - програми PhD Словаччина

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.

Словаччини та Словацької Республіки (словацька: Slovensko або Slovenská Республіці, як імена офіційно визнали), має виходу до моря держава в Центральній Європі. Словаччина є членом Європейського Союзу, так що якщо ви є громадянином іншої держави-члена, ви можете легально жити і працювати в Словаччині без обмежень. Коменський Univerzity є найстарішим існуючим Словацького університету в Братиславі.

PhD Словаччина - Візьміть PhD Словаччина. Усі програми PhD та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

знайдених результатів Filter

Доктор філософії в академічній психології

Pan-European University
Кампус Денне навчання 3 років інформація Словаччина Братислава

Факультет психології був створений у 2011 році і є наймолодшим з усіх факультетів ПЕУ.

Доктор філософських наук в засобах масової інформації

Pan-European University
Кампус Денне навчання 3 років інформація Словаччина Братислава

Факультет засобів масової інформації працює на ринку з 2007 року, коли він розширив освіту в галузі досліджень в засобах масової інформації.

Доктор філософії економіки та міжнародного бізнесу

Pan-European University
Кампус Денне навчання 3 років інформація Словаччина Братислава

З 2005 року факультет економіки та бізнесу почав готувати своїх учнів до успіху в глобальному економічному середовищі.

Доктор філософії міжнародного права

Pan-European University
Кампус Денне навчання 3 років інформація Словаччина Братислава

Навчальна програма Міжнародне право викладається у третьому циклі університетських досліджень (докторантура) зі стандартними трирічними навчаннями у денній формі та / або чотирирічним навчанням у зовнішній формі.

Доктор філософії прикладної інформатики

Slovak Academy of Sciences, Institute of Informatics
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Словаччина Братислава

Випускник програми прикладної інформатики отримує університетську освіту в третьому ступені (докторантуру) в галузі прикладної інформатики, знає наукові методи дослідження та розробки в області прикладної інформатики, зосереджуючись на методах та засобах підготовки інформаційних рішень до проблем, вивчає принципи індивідуальної роботи, колективної роботи та управління проектами, наукове формулювання проблеми, економічні, правові та екологічні аспекти нових рішень, етичні та соціальні аспекти наукової роботи, презентація результатів, зрозуміє прикладну інформатику для його відповідна область застосування, буде готова будувати наукову перспективу в різних областях прикладної інформатики та для прямого вступу на ринок торгівлі, знайде застосування як член творчої команди або її лідера в будь-якій галузі, де необхідне знання прикладної інформатики.

PhD in Evolution of Ecosystems and their Protection

Matej Bel University
Кампус Денне навчання 4 років інформація Словаччина Банська Бистриця

доктор філософії в галузі теології

Matej Bel University
Кампус Онлайн Заочне навчання 4 років інформація Словаччина Банська Бистриця + 1 більше

Випускники докторантури (доктор філософії в галузі теології PhD) правомочні проводити концептуальні богословської та наукової діяльності та створювати професійні богословську роботу в теорії церковної і практики, а також в будівництві християнського світогляду, заснованого на наукових тлумачень Біблії.