$close

Фільтри

Див. результати

Програми Соціальні дослідження сталого розвитку, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Кандидат фізичних наук присуджується особам, які продемонстрували свої передові знання у вибраній галузі навчання. Щоб отримати ступінь, люди повинні заповнити дисертацію на основі оригінальних досліджень у спеціал… Детальніше

Кандидат фізичних наук присуджується особам, які продемонстрували свої передові знання у вибраній галузі навчання. Щоб отримати ступінь, люди повинні заповнити дисертацію на основі оригінальних досліджень у спеціалізованій області навчання.

Що таке кандидат у дослідженні соціального сталого розвитку? Ця програма призначена для підготовки студентів до кар'єри в різних сферах, таких як освіта, соціальна справедливість, адміністративне керівництво та освіта. Під час цієї програми студенти можуть дізнатись про стабільні практики, проводячи дослідження та вивчення різних дисциплін, національностей та культури. Курси можуть охоплювати більш глобальне бачення сталого досвіду, але деякі інструктори можуть вибирати зосередженість на екологічних проблемах, оскільки вони стосуються нації. Під час навчання студенти можуть розвинути більш глибоке розуміння відносин між природою, людьми та економікою.

Випускники цієї програми, як правило, добре округлили і можуть володіти рядом міждисциплінарних навичок та атрибутів, таких як критичне мислення, співчуття прийняття рішень та потужних дослідницьких можливостей. Кожна з цих навичок є переносимою і може допомогти особам виконувати особисту відповідальність у різних ситуаціях.

Вартість докторантури різко варіюється, і окремі особи можуть очікувати розташування вибраної школи та тривалість програми, щоб вплинути на загальну вартість навчання. Люди повинні проводити свої дослідження перед поданням заявки на програму.

Існує зростаюча потреба в експертах з питань стабільності, і випускники програми можуть виявити, що немає дефіциту робочих місць. Індустрії, які можуть отримати користь від особи, яка має докторську ступінь в дослідженнях соціального сталого розвитку, може включати уряд, освіту, виробництво, бізнес, міжнародні відносини, державне управління, парки та рекреації та зелену промисловість. Ті, хто володіє таким ступенем, можуть стати директорами з питань екологічної політики, міжнародних комунікаторів, менеджерів та аудиторів.

Більше навчальних закладів починають пропонувати стабільні дослідження, але там, де студент в кінцевому підсумку залежить від місця розташування та бюджету. Інтернет-курси зручні в тому, що люди можуть продовжувати працювати під час навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
Nipissing University
Торонто, Канада

Заземлення в контексті пост-сучасного суспільства, і визнаючи важливість різних точок зору, це кандидат Програма в галузі освіти сталого розвитку буде готувати студентів з різ ... +

Заземлення в контексті пост-сучасного суспільства, і визнаючи важливість різних точок зору, це кандидат Програма в галузі освіти сталого розвитку буде готувати студентів з різних областях. -
PhD
Денна
англійська
Кампус