Filter
PhD
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Спортивна наука, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Вона є доктором наук або доктор філософії, є вчена ступінь, яка складається з науково обгрунтованих знань в конкретній галузі. Вона займає в середньому чотири роки, щоб заробити ступеня, і програми можуть бути доступні в школах в усьому світі.

Студенти можуть бути запитально, що доктора філософії в спортивній науці? Ця програма призначена для підготовки студентів, щоб стати вченим і дослідниками в області кінезіології і спортивної науки. Залежно від конкретної програми, студенти можуть брати методи досліджень і статистику курси, відвідувати докторські семінари, підготувати заключний тезу або дисертацію, а також прийняти курси за вибором. Дослідження можуть бути виконані в областях технології, здоров'я, як він ставиться до спорту, біомеханіки, соціальної психології спорту, параметри здоров'я і фізичних вправ, пов'язаних з дітьми, людей похилого віку і елітних спортсменів.

Студенти можуть отримати професійні навички, такі як рішення проблем, комунікація та критичний аналіз, який є корисним в багатьох сферах життя.Вона є доктором наук може також допомогти випускникам бути більш конкурентоспроможними при пошуку роботи.

При дослідженні школи, студенти повинні розуміти, що витрати можуть значно відрізнятися від одного до іншого. Програми можуть бути доступні на міжнародному рівні, так і місце транспортні витрати також повинні враховуватися. Виклик школи і запитуючи про конкретну навчанні і зборів може дати студентам краще уявлення про те, що в бюджеті на тривалість програми.

Вона є доктором наук в спортивній науці може підготувати студентів для різних професій. Конкретна робота може залежати від конкретної області студентського дослідження і вивчення, хоча багато кар'єри може обертатися навколо досліджень, управління, керівництва, навчання, або консультації. Приклади назв посад включають спортивну науку викладач, директор лабораторії, спортивний дієтолог, аналітик і науковий консультант спорту.

Не витрачайте більше часу, щоб почати свою освіту.Використовуйте велику онлайнову базу даних для пошуку вашої програми нижче і зверніться безпосередньо в офіс прийому в школу за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Спортивна наука

University of Nicosia

Університет Нікосії пропонує програму: Докторантура у вправі науки і фізичного виховання призводить до PhD. Програма призначена для забезпечення наукових знань на найвищо ... [+]

Дослідження Тривалість (років): 3 роки Дослідження Назва: Кандидат у вправі науки і фізичного виховання Рівень кваліфікації: доктор філософії (3-й цикли) Мова навчання: Грецький Метод дослідження: Повна / Неповна Мінімальні європейські кредити (ECTS): 180 опис програми

Університет Нікосії пропонує програму: Докторантура у вправі науки і фізичного виховання призводить до PhD.... [-]

Кіпр Нікосія
інформація
грецький
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 8 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Physical Education and Sport

Програма навчання реалізується в рамках галузі кінатропології науки. Кінантропологія - це мультидисциплінарна галузь науки, яка займається складними ефектами навмисної і ... [+]

Програма навчання реалізується в рамках галузі кінатропології науки. Кінантропологія - це мультидисциплінарна галузь науки, яка займається складними ефектами навмисної і спонтанної фізичної активності на розвиток людської особистості в біо-психо-соціальному контексті і в умовах фізичного виховання і спорту, фізіотерапії, фізичного виховання здоров'я, а також їх ефективного управління.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою