PHDSTUDIES

Програми Спортивна наука, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Вона є доктором наук або доктор філософії, є вчена ступінь, яка складається з науково обгрунтованих знань в конкретній галузі. Вона займає в середньому чотири роки, щоб заробити ступеня, і програми можуть бути доступні в школах в усьому світі.

Студенти можуть бути запитально, що доктора філософії в спортивній науці? Ця програма призначена для підготовки студентів, щоб стати вченим і дослідниками в області кінезіології і спортивної науки. Залежно від конкретної програми, студенти можуть брати методи досліджень і статистику курси, відвідувати докторські семінари, підготувати заключний тезу або дисертацію, а також прийняти курси за вибором. Дослідження можуть бути виконані в областях технології, здоров'я, як він ставиться до спорту, біомеханіки, соціальної психології спорту, параметри здоров'я і фізичних вправ, пов'язаних з дітьми, людей похилого віку і елітних спортсменів.

Студенти можуть отримати професійні навички, такі як рішення проблем, комунікація та критичний аналіз, який є корисним в багатьох сферах життя.Вона є доктором наук може також допомогти випускникам бути більш конкурентоспроможними при пошуку роботи.

При дослідженні школи, студенти повинні розуміти, що витрати можуть значно відрізнятися від одного до іншого. Програми можуть бути доступні на міжнародному рівні, так і місце транспортні витрати також повинні враховуватися. Виклик школи і запитуючи про конкретну навчанні і зборів може дати студентам краще уявлення про те, що в бюджеті на тривалість програми.

Вона є доктором наук в спортивній науці може підготувати студентів для різних професій. Конкретна робота може залежати від конкретної області студентського дослідження і вивчення, хоча багато кар'єри може обертатися навколо досліджень, управління, керівництва, навчання, або консультації. Приклади назв посад включають спортивну науку викладач, директор лабораторії, спортивний дієтолог, аналітик і науковий консультант спорту.

Не витрачайте більше часу, щоб почати свою освіту.Використовуйте велику онлайнову базу даних для пошуку вашої програми нижче і зверніться безпосередньо в офіс прийому в школу за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

1 Результати в Спортивна наука Filter

Кандидат хімічних наук

Charles University Faculty of Physical Education and Sport
PhD
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денна
<
4 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Програма навчання реалізується в рамках галузі кінатропології науки. Кінантропологія - це мультидисциплінарна галузь науки, яка займається складними ефектами навмисної і спонт ...

Детальніше