PhDosvita.com

Спортивне тренерство Великобританія - програми МВА Великобританія Спортивне тренерство

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Коучинг спортивного поля присвячений тренуванню спортсменів під час тренувань та інструктажу під час змагань. Люди, котрі проводять тренінгові кар'єри, повинні бути дуже обізнаними з їхніми видами спорту, а також мати можливість ефективно керувати членами команди.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Спортивне тренерство Великобританія - Візьміть Спортивне тренерство Великобританія. Усі програми Спортивне тренерство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Спортивне тренерство, Великобританія Filter

DSC Викладав докторантуру в спортивному коучингу

Cardiff Metropolitan University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років інформація Великобританія Кардіфф + 1 більше

Докторська дисертація з спортивного коучингу спрямована на озброєння практикуючих фахівців і пов'язаних вчених з оцінкою симбіотичних і синергетичних відносин між теорією і практикою.