PhDosvita.com

Спортивне тренерство Europa - Спортивне тренерство програми МВА Europa

Програми аспірантури можуть мати ряд відмінностей в залежності від навчального закладу і країни навчання. Більшість аспірантів вступають на програми аспірантури при наявності належного ступеня мотивації, інтересу до відповідної області академічних досліджень в обраній галузі.   

Спорт тренери використовують різні методи, щоб максимізувати потенціал гравців, яких вони ведуть. Дисципліна спортивного коучингу побудована на базі багатьох знань, включаючи стратегію гри, фізіологію фізичного навантаження та спортивну психологію.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

Спортивне тренерство Europa - Візьміть Спортивне тренерство Europa. Отримати всі програми Спортивне тренерство та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Спортивне тренерство, Europa Filter

DSC Викладав докторантуру в спортивному коучингу

Cardiff Metropolitan University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років інформація Великобританія Кардіфф + 1 більше

Докторська дисертація з спортивного коучингу спрямована на озброєння практикуючих фахівців і пов'язаних вчених з оцінкою симбіотичних і синергетичних відносин між теорією і практикою.