PhDosvita.com

Програми Спортивний бізнес, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Нарахування доктора філософії або доктора філософії, як правило, зарезервовані для вчених з глибоким інтересом до обраної галузі дослідження. Незалежно від попереднього ступеня, програма PhD вимагає інтенсивного дослідження і в цілому вимагає серйозних тези.

Що таке PhD в спортивному бізнесі? Спорт є титаном глобальної індустрії, з великою кількістю грошей, вливається в нього з країн по всьому світу. Оскільки ринок продовжує рости, організації повинні грамотні бізнес-професіоналів, щоб впоратися з фінансового боку майже стільки ж, скільки вони потрібні зірки спорту. Спортивний бізнес-програми часто мають курси такі теми, як організація керівництва, правові питання, аналіз ринку, методи дослідження, етичні проблеми, і політики в області спорту. Дослідження потенційних програм, щоб побачити, які елементи підкреслені.

Отримання PhD в спорті бізнесу дає випускникам потенційно цінні навички, такі як знання ділового адміністрування та критичного мислення.У просунутої ступеня доктора філософії, як правило, виявляється більш престижно потенційним роботодавцям.

Абітурієнти часто задаються питанням про вартість просунутої ступеня, таких як кандидат в спортивному бізнесі. На жаль, це може бути важко визначити, тому що є багато факторів. Університетські сайти і прийом офіси, як правило, кращі ресурси для конкретної інформації.

Більшість випускників зацікавлені в продовженні кар'єри, пов'язаної зі спортом. Вони мають доступні бізнес-напрямок, такі як професійна і аматорський спорт адміністрація, організації управління спортом, управління великим спортивні подій і заходів, маркетинг і фінансовий аналіз. Крім того, навички ділового адміністрування доктора філософії вчений придбані, як правило, затребуваних в неспортивних пов'язаних галузей промисловості, а також.

Тому що спорт є глобальною одержимість, як правило, можна знайти бізнес-програми, спортивні в багатьох різних країнах.Якщо ви хотіли б залишитися близько до будинку, ви можете бути в змозі знайти місцевий університет або інститут з онлайн-програмою. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

1 Результати в Спортивний бізнес Filter

DCom / DPhil в галузі спортивного менеджменту

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 4 років Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург + 1 більше

Студенти, які беруть участь у будь-якій докторській програмі, повинні будуть написати та представити науково-дослідну дисертацію.