PhDosvita.com

Програми Спорт, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор філософії, також відомий як доктор філософія, є термінальною ступенем в багатьох областях досліджень. Доктор латинського слово вчителя, маючи на увазі, що кандидат треба бути професором в обраній галузі вченого, що представляє інтересу.

Що таке кандидат спорту? Ступінь потенційно може охоплювати безліч різних областей. Можливі теми дослідження включають в себе етнографічні дослідження, економіки і соціології. Дослідження можуть охоплювати цілий ряд різних тем, наприклад, як різні культури реагують на спорт, вплив, що великі спортивні події, як Олімпійські ігри мають в містах, що приймають їх або відносини між спортом і бідністю. Майбутні студенти повинні досліджувати університети, щоб побачити те, що можна було б включити в свою програму.

Як і багато гуманітарні науки в суміжних областях, доктора філософії в спорті часто може навчити кандидатів, як зробити зв'язку між різними точками дослідження.Це не тільки підвищує їх здатність досліджувати і писати тези, але надає їм унікальну перспективу великої картини, необхідну в багатьох професіях.

Фінансові витрати на програми PhD часто можуть сильно варіюватися в залежності від цілого ряду чинників. Інститути часто мають більше інформації на своїх сайтах про потенційних витратах, або, як правило, мають контактну інформацію, доступну в іншому місці.

У досить рідкісною наукового ступеня, кандидат наук, має потенціал, щоб відкрити прибуткові шляхи розвитку кар'єри. Є багато варіантів, як правило, відкриті для випускника з докторським ступенем в області спорту. В рамках галузі освіти, найбільш очевидний вибір буде входити вчені, як професор дослідника або навчання. Інші можливі області зайнятості включають некомерційні організації, спортивні, регулюючі органи, політики в області спорту і урядових організацій.

Різні установи часто мають різні варіанти для кандидатів PhD.Якщо відвідування на місці класів не варіант, зайдіть на веб-сайти установ, щоб побачити, якщо у них є програми дистанційного навчання доступні. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

4 Результати в Спорт Filter

Кандидат фізичної науки і фізичного виховання

University of Nicosia
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 8 років інформація Кіпр Нікосія + 1 більше

Університет Нікосії пропонує програму: Докторантура у вправі науки і фізичного виховання призводить до PhD. Програма призначена для забезпечення наукових знань на найвищому рівні і підготувати студентів до кар'єри в галузі вищої освіти, наукових досліджень і в науковій сфері фізичних вправ і фізичного виховання.

Кандидат хімічних наук

Charles University Faculty of Physical Education and Sport
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 4 років інформація Чеська Республіка Прага + 1 більше

Програма навчання реалізується в рамках галузі кінатропології науки. Кінантропологія - це мультидисциплінарна галузь науки, яка займається складними ефектами навмисної і спонтанної фізичної активності на розвиток людської особистості в біо-психо-соціальному контексті і в умовах фізичного виховання і спорту, фізіотерапії, фізичної санітарної освіти, включаючи їх ефективне управління.

DCom / DPhil в галузі спортивного менеджменту

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 4 років Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург + 1 більше

Студенти, які беруть участь у будь-якій докторській програмі, повинні будуть написати та представити науково-дослідну дисертацію.

DSC Викладав докторантуру в спортивному коучингу

Cardiff Metropolitan University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років інформація Великобританія Кардіфф + 1 більше

Докторська дисертація з спортивного коучингу спрямована на озброєння практикуючих фахівців і пов'язаних вчених з оцінкою симбіотичних і синергетичних відносин між теорією і практикою.