PHDSTUDIES

Заочне навчання Стратегія Європа - Стратегія програми МВА Європа

Доктор філософських наук, кандидат короткі є передовим академічна ступінь заробив в різних областях, що означає основних інтересів і досягнення в наукових дослідженнях.

Освіта в галузі стратегічних досліджень надає знання та навички, необхідні для прийняття ефективних і стратегічно вірних бізнес рішень. Стратегічне управління і стратегічне проектування можуть вивчатися разом з методами, які призначені для оптимізації використання ресурсів.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Заочне навчання Стратегія Європа - Візьміть Стратегія Європа. Отримати всі Заочне навчання Стратегія програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Стратегія, Європа, Заочне навчання Filter

офіційна докторська програма в області економічного аналізу та бізнес-стратегії

Universidade da Coruña
PhD
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3 років
іспанська
Навчання в університеті / на кампусі

Офіційна програма Міжвузівський кандидат економічного аналізу та бізнес-стратегії відображає намір інтегруватися в єдину програму докторантури дослідників з різних областей ек ...

Детальніше