PHDSTUDIES

Телекомунікації Чеська Республіка - програми МВА Чеська Республіка Телекомунікації

Кандидат є докторська ступінь, зокрема, називається "доктор філософії " ступеня. Це вводить в оману, тому що кандидат наук не обов'язково філософи (якщо вони не заробили їх ступінь з філософії!). Проте, доктор філософії одержувачі мають можливість займатися в уявних експериментах, міркувати про проблеми і вирішувати проблеми в витонченими способами.

Вивчення телекомунікацій, як правило, спрямовані на підвищення методів комунікації і поліпшення передачі інформації на великі відстані з використанням сучасних технологій. Студенти могли б дізнатися про радіохвилях, волоконної оптики, супутникового зв'язку та інше обладнання.

Чеська Республіка знаходиться в самому центрі Європи є сусідом Словаччини, Австрії, Німеччини та Польщі. Чеські університети пропонують давню репутацію і цікавих спеціалізацій.

Телекомунікації Чеська Республіка - Візьміть Телекомунікації Чеська Республіка . Усі програми Телекомунікації та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Телекомунікації, Чеська Республіка Filter

Кандидат з електроніки та комунікаційних технологій

Brno University of Technology
PhD
Вер 2021
<
Денна
<
заочно
<
4 років
англійська
Кампус

Програма навчання лікаря забезпечує спеціалізовану університетську освіту випускникам попереднього магістерського навчання з електроніки та комунікаційних технологій. Ви может ...

Детальніше