PHDSTUDIES

Технологічні дослідження Норвегія - програми МВА Норвегія Технологічні дослідження

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Ступінь присутності технологій в сучасному суспільстві часто є темою політичної і філософської дискусії. Основним питанням є те, чи дійсно технології допомагають або ж шкодять людству. Деякі стверджують, що надмірне використання технології є шкідливим для навколишнього середовища, в той час як інші вважають, що це є необхідною умовою людського розвитку.

Норвегія (Norge) є самим західним, північним - і справді сама східна - з трьох скандинавських країн. Норвегія відома своїми дивними і різноманітними пейзажами. Фіорди на заході країни є довгі вузькі затоки, по обидві сторони від високих гір, де море проникає далеко вглиб країни. Кінцева відповідальність за виховання лежить на норвезьке міністерство освіти і науки.

Технологічні дослідження Норвегія - Візьміть Технологічні дослідження Норвегія . Усі програми Технологічні дослідження та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

3 Результати в Технологічні дослідження, Норвегія Filter

доктором наук з прикладної мікро- і наносистем

University College of Southeast Norway
PhD
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Програма PhD в галузі прикладної мікро- і наносистем навчає вчених з великими знаннями в мікро- і нано-технологій системи. Це стає все більш важливою частиною нашого повсякден ...

Детальніше

PhD в морських операціях - спільна ступінь

University College of Southeast Norway
PhD
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Детальніше

доктор філософії програми в процесі, енергетики та автоматизації

University College of Southeast Norway
PhD
<
Денна
<
6 семестри
англійська
Кампус

Це кандидат відноситься до області технологічних процесів, екологічних технологій та технічної кібернетики, з відповідними додатками в межах області техніко-промислових і енер ...

Детальніше