PHDSTUDIES

Технологія будівельного виробництва Великобританія - програми МВА Великобританія Технологія будівельного виробництва

Кандидат є докторська ступінь, зокрема, називається "доктор філософії " ступеня. Це вводить в оману, тому що кандидат наук не обов'язково філософи (якщо вони не заробили їх ступінь з філософії!). Проте, доктор філософії одержувачі мають можливість займатися в уявних експериментах, міркувати про проблеми і вирішувати проблеми в витонченими способами.

Вища освіта по технології будівництва об'єднує знання екологічно безпечних методів будівництва та технологічної архітектури, щоб забезпечити тих, хто проектує будівлі майбутнього, з фундаментом та ключовими елементами, необхідними для досягнення успіху.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Технологія будівельного виробництва Великобританія - Візьміть Технологія будівельного виробництва Великобританія. Усі програми Технологія будівельного виробництва та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Технологія будівельного виробництва, Великобританія Filter

Технологія будівлі доктора філософії

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
PhD
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Будівництво технології акцент на стратегії і систем, використовуваних в будівлях, щоб забезпечити комфорт і добробут мешканців виконані таким чином, що визнає необхідність вик ...

Детальніше