PHDSTUDIES

Технологія будівельного виробництва Європа - Технологія будівельного виробництва програми МВА Європа

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Вища освіта по технології будівництва об'єднує знання екологічно безпечних методів будівництва та технологічної архітектури, щоб забезпечити тих, хто проектує будівлі майбутнього, з фундаментом та ключовими елементами, необхідними для досягнення успіху.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Технологія будівельного виробництва Європа - Візьміть Технологія будівельного виробництва Європа. Отримати всі програми Технологія будівельного виробництва та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Технологія будівельного виробництва, Європа Filter

Технологія будівлі доктора філософії

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
PhD
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Будівництво технології акцент на стратегії і систем, використовуваних в будівлях, щоб забезпечити комфорт і добробут мешканців виконані таким чином, що визнає необхідність вик ...

Детальніше