Filter
PhD
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Трудові відносини, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор філософії є ​​ступенем високого рівня часто переслідували після аспірантури ступеня, таких як магістр. Ви можете вивчити різні теми в рамках гуманітарних, науки, мистецтва, математики та техніки. В середньому кандидат займає від п'яти до шести років, щоб закінчити.

Що таке кандидат в трудових відносинах? Відносини зайнятості можуть зосередитися на стратегії дозволу з питань робочих місць та належного використання кадрових ресурсів. Програма PhD може бути розроблена, щоб дати вам огляд складних трудових відносин і питань людських ресурсів. Більшість програм PhD інтеграція наукових досліджень і курсові роботи. Деякі університети можуть бути необхідні курси, які ви повинні прийняти, наприклад, теорії людських ресурсів, методів досліджень і процесів, прикладних науково-дослідних семінарів, теми в галузі трудових відносин і людських ресурсів, а також методів і досліджень в області організаційної поведінки в виробничих відносинах.

Нарахування ступінь в трудових відносинах може привести до створення робочих місць і можливостей для більш високої зарплати.Ви можете помітити збільшення в ваших письмових та усних комунікативних навичках, які можуть зробити його легше домогтися успіху в якості професіонала.

Вартість PhD не те ж саме в кожному університеті. Справді, деякі установи можуть запропонувати програми відшкодування витрат на навчання для тих, хто проводить докторську ступінь, але не всі роблять. Ви повинні звернутися в школу ви хочете взяти участь, щоб отримати оцінку на навчання.

Вона є доктором наук в трудових відносинах може призвести до цілого ряду робочих місць. Ви можете піти далі, щоб стати виконавчим директором людських ресурсів, старший консультант трудових відносин, співробітник науково-дослідного відносини девелопера і старшого наукового співробітника. Тим не менш, ви можете мати можливість вибрати, а також. Точна робота ви маєте право, залежить від вашого попереднього досвіду роботи. Багато людей з PhD йти далі, щоб стати професорами в університетах.

Чи готові ви проводити PhD? Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Трудові відносини

University of Johannesburg

Програма розвиває інтелектуальні та професійні навички студента. Студент, який має кваліфікацію, повинен показати докази незалежної та оригінальної наукової роботи у дисе ... [+]

Програма розвиває інтелектуальні та професійні навички студента. Студент, який має кваліфікацію, повинен показати докази незалежної та оригінальної наукової роботи у дисертації. Дисертація могла б стати виразним внеском у пізнання та розуміння предметної дисципліни, а також галузі дослідження. Кваліфіковані студенти також повинні проявляти компетентність у застосуванні відповідної методології дослідження та належному письмовому та / або усному спілкуванні дослідницького процесу та висновків. Студенти також повинні мати можливість розмірковувати над своїми результатами досліджень.... [-]

Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Rutgers School of Management and Labor Relations

Доктор філософії SMLR Програма з промислових відносин та людських ресурсів (IRHR) - це міждисциплінарна програма, яка кваліфікує студентів для працевлаштування як виклада ... [+]

Огляд

Доктор філософії SMLR Програма з промислових відносин та людських ресурсів (IRHR) - це міждисциплінарна програма, яка кваліфікує студентів для працевлаштування як викладачів коледжів або університетів, або для дослідницьких посад. Програма IRHR призначена для людей, які хочуть:

Вивчіть світ праці в нашій динамічній глобальній економіці, включаючи те, як трудові відносини впливають на організації, працівників і суспільствоРобота з провідними науковцями, які є національно та міжнародно визнаними експертами з широкого кола питань у сфері виробничих відносин та людських ресурсівСтати провідним вченим. Студенти вчаться розробляти, проводити і публікувати строгі дослідження в наукових журналах, таких як Академія журналу управління , Академія менеджменту, Огляд промислових і трудових відносин , промислові відносини і журнал прикладної психології .Розвивати навички навчання, працюючи асистентами та викладаючи власні курси.Цілі навчання для студентівДосягти відзначених здібностей, стипендій, досліджень і лідерських навичок у виробничих відносинах і людських ресурсахЗайматися і проводити оригінальні дослідженняПідготуйтеся до професіоналів у сфері кар'єри, які потребують підготовки на найвищих рівнях у соціальних науках, які стосуються питань, пов'язаних з виробничими відносинами та людськими ресурсами... [-]
США Містечко Піскатай
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою