$close

Фільтри

Див. результати

Програми Трудові відносини, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор філософії є ​​ступенем високого рівня часто переслідували після аспірантури ступеня, таких як магістр. Ви можете вивчити різні теми в рамках гуманітарних, науки, мистецтва, математики та техніки. В середньому… Детальніше

Доктор філософії є ​​ступенем високого рівня часто переслідували після аспірантури ступеня, таких як магістр. Ви можете вивчити різні теми в рамках гуманітарних, науки, мистецтва, математики та техніки. В середньому кандидат займає від п'яти до шести років, щоб закінчити.

Що таке кандидат в трудових відносинах? Відносини зайнятості можуть зосередитися на стратегії дозволу з питань робочих місць та належного використання кадрових ресурсів. Програма PhD може бути розроблена, щоб дати вам огляд складних трудових відносин і питань людських ресурсів. Більшість програм PhD інтеграція наукових досліджень і курсові роботи. Деякі університети можуть бути необхідні курси, які ви повинні прийняти, наприклад, теорії людських ресурсів, методів досліджень і процесів, прикладних науково-дослідних семінарів, теми в галузі трудових відносин і людських ресурсів, а також методів і досліджень в області організаційної поведінки в виробничих відносинах.

Нарахування ступінь в трудових відносинах може привести до створення робочих місць і можливостей для більш високої зарплати.Ви можете помітити збільшення в ваших письмових та усних комунікативних навичках, які можуть зробити його легше домогтися успіху в якості професіонала.

Вартість PhD не те ж саме в кожному університеті. Справді, деякі установи можуть запропонувати програми відшкодування витрат на навчання для тих, хто проводить докторську ступінь, але не всі роблять. Ви повинні звернутися в школу ви хочете взяти участь, щоб отримати оцінку на навчання.

Вона є доктором наук в трудових відносинах може призвести до цілого ряду робочих місць. Ви можете піти далі, щоб стати виконавчим директором людських ресурсів, старший консультант трудових відносин, співробітник науково-дослідного відносини девелопера і старшого наукового співробітника. Тим не менш, ви можете мати можливість вибрати, а також. Точна робота ви маєте право, залежить від вашого попереднього досвіду роботи. Багато людей з PhD йти далі, щоб стати професорами в університетах.

Чи готові ви проводити PhD? Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Universidade Santiago de Compostela
Сантьяго де Компостела, Іспанія
PhD
Денна
3 років
іспанська, Gallegan, англійська
Жов 2022
10 Вер 2022
Кампус
 
University of Johannesburg
Йоганнесбург, Південно-Африканська Республіка

Програма розвиває інтелектуальні та професійні навички студента. Студент, який має кваліфікацію, повинен показати докази незалежної та оригінальної наукової роботи у дисертаці ... +

Програма розвиває інтелектуальні та професійні навички студента. Студент, який має кваліфікацію, повинен показати докази незалежної та оригінальної наукової роботи у дисертації. Дисертація могла б стати виразним внеском у пізнання та розуміння предметної дисципліни, а також галузі дослідження. -
PhD
Денна
заочно
2 - 4 років
англійська
Лют 2023
31 Жов 2022
Кампус