PhDosvita.com

PhD Kayseri - PhD програм PhD Kayseri, Kayseri

Найпопулярнішим є докторська ступінь доктора філософських наук або доктора філософії Докторів наук та інші докторські дослідження підготувати аспіранта для запуску нових планів, які додають до загальної бази знань поля. Кандидати й доктори наук держателів часто шукають професії, як професори і дослідники, але багато також піти на різні ролі у благодійних, громадських та приватних секторів.

Туреччина, офіційна назва Республіка Туреччина, є трансконтинентальної країні, розташованій в основному на Анатолії в Західній Азії і Східної Фракії на в Південно-Східній Європі. Багато турецьких вузи (як державні, так і приватні) беруть участь у загальноєвропейських програмах студентського обміну (Сократ, Еразм, тощо). Деякі з них також мають угоди з неєвропейські університети, теж.

Кайсері менше мільйона жителів, але є чотири різних університетах. Erciyes університету є найстарішою і найрозвиненішою і має 13 різних факультетів, 6 коледжів та 7 професійно-технічних училищах. Інші університети були засновані в 2008, 2009 і 2013 роках.

PhD Kayseri - Візьміть PhD Kayseri. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Кандидат в матеріалознавства та машинобудування

Abdullah Gül University
Кампус Денне навчання інформація Туреччина Kayseri

Мета нашої аспірантури повідомити міждисциплінарних наукових досліджень проблематики в галузі матеріалознавства та машинобудування, а також просвіта завтра

PhD в галузі промислового інжинірингу

Abdullah Gül University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Туреччина Kayseri

Дослідження у відділі промислового виробництва в Туреччини Абдулла Гюль університету, фокусується на розумінні, розробка моделей і процедур рішення.

Кандидат в електротехніки та обчислювальної техніки

Abdullah Gül University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Туреччина Kayseri

Абдулла Гюль університет (АМУ) прагне бути науково-орієнтований університет з державою в найсучасніших об'єктів, призначених для мульти-дисциплінарних досліджень і навчання в аспірантурі.