PHDSTUDIES

Туризм і готельний бізнес США - програми МВА США Туризм і готельний бізнес

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Туризм і готельний бізнес США - Візьміть Туризм і готельний бізнес США. Усі програми Туризм і готельний бізнес та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Туризм і готельний бізнес, США Filter

Доктор філософії в галузі гостинності

University of South Carolina College of Hospitality, Retail and Sport Management
PhD
Вер 2021
англійська
Кампус

Кандидат університету Південної Кароліни Програма управління гостинністю забезпечує лідерів світового класу, які пройшли підготовку на найвищому рівні досліджень та освіти в г ...

Детальніше

Роздрібна торгівля, гостинність та туристичний менеджмент, доктор філософії

The University of Tennessee Space Institute (UTSI)
PhD
Вер 2021
<
Денна
англійська
Кампус

Наша докторська програма готує студентів до того, щоб стати лідерами в наукових та виконавчих наукових дослідженнях. Програма пропонує просунуті докторські курси та винятковий ...

Детальніше