PHDSTUDIES

Туризм і управління готельним бізнесом Гонконг - програми МВА Гонконг Туризм і управління готельним бізнесом

Найпопулярнішим є докторська ступінь доктора філософських наук або доктора філософії Докторів наук та інші докторські дослідження підготувати аспіранта для запуску нових планів, які додають до загальної бази знань поля. Кандидати й доктори наук держателів часто шукають професії, як професори і дослідники, але багато також піти на різні ролі у благодійних, громадських та приватних секторів.

Туризм і гостинність є полем дослідження, яке готує студентів для роботи в готелях, курортів, тематичних парків, полів для гольфу або подібних середовищах, де люди зазвичай проводять час відпочинку або відпочинку. Туризм і гостинність, як правило, студенти вивчають управління бізнесом, бухгалтерський облік та маркетинг конвенції, серед суміжних областях.

Гонконг, розташована на південному узбережжі Китаю, країна є одним з двох спеціальних адміністративних районів Китайської Республіки. Гонконг 'и вищої освіти знаходиться в структурі Англії, а також міжнародними системами. Він знаходиться у веденні країни 'и Бюро з освіти.

Туризм і управління готельним бізнесом Гонконг - Візьміть Туризм і управління готельним бізнесом Гонконг. Усі програми Туризм і управління готельним бізнесом та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Туризм і управління готельним бізнесом, Гонконг Filter

Доктор готельного та туристичного менеджменту (D.HTM)

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
PhD
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;5 років
англійська
Кампус

Ознакою світової докторської програми є не тільки дослідження, яке вона породжує, а й ступінь, в якій вона надає випускникам видатні кар'єрні можливості. SHTM готує студентів ...

Детальніше