PHDSTUDIES

Туризм і управління готельним бізнесом Колумбія - Туризм і управління готельним бізнесом програм Туризм і управління готельним бізнесом Колумбія, Колумбія

Доктор філософських наук, кандидат короткі є передовим академічна ступінь заробив в різних областях, що означає основних інтересів і досягнення в наукових дослідженнях.

Туризм і гостинність є полем дослідження, яке готує студентів для роботи в готелях, курортів, тематичних парків, полів для гольфу або подібних середовищах, де люди зазвичай проводять час відпочинку або відпочинку. Туризм і гостинність, як правило, студенти вивчають управління бізнесом, бухгалтерський облік та маркетинг конвенції, серед суміжних областях.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Колумбія, Південна Кароліна з населенням трохи більше 130 тисяч. Він має великого університету стверджують, що навчається більше 28000 студентів щорічно і 10 інших коледжів.

Туризм і управління готельним бізнесом Колумбія - Візьміть PhD Колумбія. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Туризм і управління готельним бізнесом, Колумбія Filter

Доктор філософії в галузі гостинності

University of South Carolina College of Hospitality, Retail and Sport Management
PhD
Вер 2021
англійська
Кампус

Кандидат університету Південної Кароліни Програма управління гостинністю забезпечує лідерів світового класу, які пройшли підготовку на найвищому рівні досліджень та освіти в г ...

Детальніше