PHDSTUDIES

Управління ланцюгами поставок Північна Америка - Управління ланцюгами поставок програми МВА Північна Америка

Треба зробити дві речі, коли заробляти PhD. Потрібно спочатку зрозуміти той чи інший предмет повністю. По-друге, треба широко в знаннях про цю тему.

PhD харчування в ланцюзі управління дає більше знань і навичок про те, як ви можете запропонувати свої послуги в цій галузі. Крім того, це дослідження дозволяє розробляти політику про те, як покращити цю стару області спеціалізації. Це дослідження буде також дозволяють спростити процес управління ланцюжком поставок.

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

Управління ланцюгами поставок Північна Америка - Візьміть Управління ланцюгами поставок Північна Америка. Отримати всі програми Управління ланцюгами поставок та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Управління ланцюгами поставок, Північна Америка Filter

Ph.D. в логістиці

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management
PhD
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Мета доктора філософії в галузі логістики та управління ланцюгами поставок - розробка науковців, які генерують та поширюють нові знання шляхом проведення високоякісних дослідж ...

Детальніше