Filter
PhD
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Управління логістикою, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Після отримання ступеня нижчого рівня, можна продовжити свою освіту на найвищому рівні, заробляючи доктора філософії. Це вважається найбільш просунутою формою навчання в більшості областей і, як правило, включає в себе три роки інтенсивних досліджень і написанні дисертації.

Що таке PhD в галузі управління матеріально-технічного постачання? Логістика є областю бізнесу, яка зосереджена на збереженні ланцюжка поставок переміщення. Ті, які проводить докторську ступінь в області матеріально-технічного забезпечення буде підготовлений для лідируючі позиції в цій області і повинні бути повністю знайомі з аналізом процесів, управління запасами, делегування завдань, проектування і процедури розподілу. Логістика є важливою частиною успіху будь-якої корпорації, яка поставляє готову продукцію, особливо якщо це робить доставку з перших рук.

Нарахування PhD пропонує студентам широкі переваги своєї кар'єри, що дозволяє їм вводити багато позицій, які недоступні для випускників програм нижче градусів.Зарплата, що можна заробити також значно вище, коли ви тримаєте доктора філософії.

Плата за навчання і що ви повинні очікувати, щоб заробити ступінь доктора філософії залежить від багатьох змінних. Довжина і країни навчання, школи та програми вибору і область дослідження все це впливає на вартість. Це доцільно досліджувати ці аспекти до надходження.

Хоча Є багато кар'єри в області логістики, ті, які переслідують доктора філософії в цій області, швидше за все, заповнити посаду менеджера з логістики, який відповідає за контроль кожного елемента розподілу. Інші позиції керівництва включають інвентарні керівник, фахівець в області транспорту і менеджер розподілу. Транспортні аналітики заповнюють більш технічну роль замість керівництва шляхом аналізу процедури і визначення областей потенційного поліпшення.

Якщо ви готові почати роботу до повноцінної області матеріально-технічного забезпечення, знайти програму, яка підходить саме Вам.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше Згорнути

2 Результати в Управління логістикою

University of Johannesburg

Студент повинен розвивати інтелектуальні та спеціалізовані компетенції та практичні навички набуття, тлумачення, розуміння, аналізу та застосування принципів управління л ... [+]

Студент повинен розвивати інтелектуальні та спеціалізовані компетенції та практичні навички набуття, тлумачення, розуміння, аналізу та застосування принципів управління логістикою. Студент повинен розвивати навички дослідження, письма та творчого мислення у галузі управління логістикою. Студент повинен мати можливість приймати стратегічні рішення в контексті логістичної організації або логістичної функції компанії, а також аналізувати та оцінювати будь-які внутрішні чи зовнішні рішення, що впливають на логістичну функцію та / або професію. Студент повинен також мати можливість розмірковувати над своїми управлінськими рішеннями та додатками для аналізу та оцінки їх ефекту в цілісному контексті управління логістикою. Дипломна робота повинна відображати знання та розуміння сфери управління логістикою.... [-]

Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Hong Kong University of Science and Technology

Програма PhD призначена для тих, хто зацікавлений у проведенні кар'єри в галузі передових промислових досліджень та розробок, а також досліджень та викладання в університ ... [+]

Світова економіка переживає бурхливі перетворення з капіталістичного віку до віку, основаного на знаннях. Весь Азіатсько-Тихоокеанський регіон прагне розвивати бізнес, щоб вирішувати проблеми, пов'язані з цією трансформацією. Приєднання до Департаменту промислової інженерії та аналізу рішень Analytics як аспіранта дає вам можливість отримати всебічне розуміння як технологічних, так і управлінських аспектів сучасних проблем у цій галузі та зробити свій внесок у прогрес у рушійній роботі в усьому світі шляхом вдосконалення управління технологіями та управління операціями.... [-]

Гонконг
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою