PHDSTUDIES

Програми Управління логістикою, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Після отримання ступеня нижчого рівня, можна продовжити свою освіту на найвищому рівні, заробляючи доктора філософії. Це вважається найбільш просунутою формою навчання в більшості областей і, як правило, включає в себе три роки інтенсивних досліджень і написанні дисертації.

Що таке PhD в галузі управління матеріально-технічного постачання? Логістика є областю бізнесу, яка зосереджена на збереженні ланцюжка поставок переміщення. Ті, які проводить докторську ступінь в області матеріально-технічного забезпечення буде підготовлений для лідируючі позиції в цій області і повинні бути повністю знайомі з аналізом процесів, управління запасами, делегування завдань, проектування і процедури розподілу. Логістика є важливою частиною успіху будь-якої корпорації, яка поставляє готову продукцію, особливо якщо це робить доставку з перших рук.

Нарахування PhD пропонує студентам широкі переваги своєї кар'єри, що дозволяє їм вводити багато позицій, які недоступні для випускників програм нижче градусів.Зарплата, що можна заробити також значно вище, коли ви тримаєте доктора філософії.

Плата за навчання і що ви повинні очікувати, щоб заробити ступінь доктора філософії залежить від багатьох змінних. Довжина і країни навчання, школи та програми вибору і область дослідження все це впливає на вартість. Це доцільно досліджувати ці аспекти до надходження.

Хоча Є багато кар'єри в області логістики, ті, які переслідують доктора філософії в цій області, швидше за все, заповнити посаду менеджера з логістики, який відповідає за контроль кожного елемента розподілу. Інші позиції керівництва включають інвентарні керівник, фахівець в області транспорту і менеджер розподілу. Транспортні аналітики заповнюють більш технічну роль замість керівництва шляхом аналізу процедури і визначення областей потенційного поліпшення.

Якщо ви готові почати роботу до повноцінної області матеріально-технічного забезпечення, знайти програму, яка підходить саме Вам.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

2 Результати в Управління логістикою Filter

Кандидат технічних наук та аналітика рішень

The Hong Kong University of Science and Technology
PhD
Вер 2021
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;6 років
англійська
Кампус

Програма доктора філософії (доктор філософії) призначена для тих, хто зацікавлений у кар'єрі в передових промислових дослідженнях і розробках або університетських дослідженнях ...

Детальніше

Кандидат з управління логістикою

University of Johannesburg
PhD
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Студент повинен розвивати інтелектуальні та спеціалізовані компетенції та практичні навички набуття, тлумачення, розуміння, аналізу та застосування принципів управління логіст ...

Детальніше