PhDosvita.com

Програми Управління логістикою, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Після отримання ступеня нижчого рівня, можна продовжити свою освіту на найвищому рівні, заробляючи доктора філософії. Це вважається найбільш просунутою формою навчання в більшості областей і, як правило, включає в себе три роки інтенсивних досліджень і написанні дисертації.

Що таке PhD в галузі управління матеріально-технічного постачання? Логістика є областю бізнесу, яка зосереджена на збереженні ланцюжка поставок переміщення. Ті, які проводить докторську ступінь в області матеріально-технічного забезпечення буде підготовлений для лідируючі позиції в цій області і повинні бути повністю знайомі з аналізом процесів, управління запасами, делегування завдань, проектування і процедури розподілу. Логістика є важливою частиною успіху будь-якої корпорації, яка поставляє готову продукцію, особливо якщо це робить доставку з перших рук.

Нарахування PhD пропонує студентам широкі переваги своєї кар'єри, що дозволяє їм вводити багато позицій, які недоступні для випускників програм нижче градусів.Зарплата, що можна заробити також значно вище, коли ви тримаєте доктора філософії.

Плата за навчання і що ви повинні очікувати, щоб заробити ступінь доктора філософії залежить від багатьох змінних. Довжина і країни навчання, школи та програми вибору і область дослідження все це впливає на вартість. Це доцільно досліджувати ці аспекти до надходження.

Хоча Є багато кар'єри в області логістики, ті, які переслідують доктора філософії в цій області, швидше за все, заповнити посаду менеджера з логістики, який відповідає за контроль кожного елемента розподілу. Інші позиції керівництва включають інвентарні керівник, фахівець в області транспорту і менеджер розподілу. Транспортні аналітики заповнюють більш технічну роль замість керівництва шляхом аналізу процедури і визначення областей потенційного поліпшення.

Якщо ви готові почати роботу до повноцінної області матеріально-технічного забезпечення, знайти програму, яка підходить саме Вам.Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

2 Результати в Управління логістикою Filter

Кандидат з управління логістикою

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 4 років Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург + 1 більше

Студент повинен розвивати інтелектуальні та спеціалізовані компетенції та практичні навички набуття, тлумачення, розуміння, аналізу та застосування принципів управління логістикою. Студент повинен розвивати навички дослідження, письма та творчого мислення у галузі управління логістикою.

Кандидат технічних наук та аналітика рішень

The Hong Kong University of Science and Technology
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років інформація Гонконг

Програма PhD призначена для тих, хто зацікавлений у проведенні кар'єри в галузі передових промислових досліджень та розробок, а також досліджень та викладання в університеті. Ця програма підкреслює підготовку в оригінальному мисленні та самостійному дослідженні. Студенти можуть спроектувати свою програму навчання відповідно до їхніх інтересів та потреб. Програма повинна охоплювати спеціалізовану галузь промислової інженерії та, принаймні, одну неповну область.