PHDSTUDIES

Заочне навчання Управління маркетингом Африка - Управління маркетингом програми МВА Африка

Треба зробити дві речі, коли заробляти PhD. Потрібно спочатку зрозуміти той чи інший предмет повністю. По-друге, треба широко в знаннях про цю тему.

Програми в галузі управління маркетингом займаються підготовкою ефективних менеджерів з маркетингу. В рамках цих програм вивчаються такі питання, як створення іміджу бренду, техніка лідерства, аналіз продуктового ринку, дослідження попиту та різні типи маркетингових і рекламних стратегій. 

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Африка є континентом, 53 незалежних країн і багата суміш корінних народів, культур, економіки та історії. Африка є другим за величиною континент у світі.

Заочне навчання Управління маркетингом Африка - Візьміть Управління маркетингом Африка. Отримати всі Заочне навчання Управління маркетингом програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Управління маркетингом, Африка, Заочне навчання Filter

PhD в управлінні маркетингом

Unicaf University (MW)
PhD 01 September 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі Онлайн навчання

Метою докторської програми є підготовка наступного покоління провідних дослідників. PhD є програмою незалежної, самостійної наукової ступеня, підтриманої командою керівників, ...

Детальніше

Кандидат з маркетингового менеджменту

University of Johannesburg
PhD 01 January 2020 Денне навчання Заочне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Студент повинен розвивати прикладні та вузькоспеціалізовані компетенції та практичні навички набуття, тлумачення, розуміння та застосування принципів управління маркетингом. Ч ...

Детальніше