PHDSTUDIES

Програми Управління маркетингом, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор філософії - або доктор філософії - це найвищий рівень сертифікації освіти, який можна отримати. Вимоги відрізняються від програми до програми, але це може тривати до восьми років, щоб отримати докторську ступінь, і це зазвичай надається після вивчення, подання та захисту дисертації в даній галузі.

Що таке кандидат у менеджменті маркетингу? Цей ступінь зосереджена на подоланні розриву між науковими дослідженнями та професійною практикою у сфері маркетингу. Ці курси будуть поширюватися на широкий спектр тем та концепцій. Бізнес-принципи, економіка, психологія поведінки та соціологія - це всі сфери уваги. Зазвичай програма буде розділена на два, перші кілька років проводити заняття, а друга половина провела дослідження.

Кандидат в галузі маркетингу часто призводить до широкого набору навичок, від дослідження та застосування статистичних моделей до розуміння економічної поведінки споживачів. Ці навички дозволяють студентам стипендії швидко просуватися в корпоративних та академічних світах.

Вартість цієї програми для кандидатів відрізнятиметься між установами, однак слід очікувати, що витрачатимуть, як мінімум, на п'ять років працювати над його завершенням. Проте довжина може відрізнятися залежно від різних чинників, включаючи фінансову ситуацію учня.

Завдяки різноманітним навичкам, що беруть участь, зазвичай існує багато можливостей щодо кар'єри. Часто цей фахівець може мати високу корпоративну позицію, таку як директор з маркетингу чи директор з маркетингу. Крім того, цей ступінь може відкрити можливості стати зв'язком з громадськістю або бренд-менеджером. Через кількість академічних досліджень, необхідних для закінчення доктора філософії, становлення професора в інституті вищої освіти також є загальним результатом.

Кандидат в галузі маркетингу доступний у вищих навчальних закладах у всьому світі, а також в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Управління маркетингом Filter

PhD в управлінні маркетингом

Unicaf University (MW)
PhD
<
Денне навчання
англійська
Кампус
Онлайн

Метою докторської програми є підготовка наступного покоління провідних дослідників. PhD є програмою незалежної, самостійної наукової ступеня, підтриманої командою керівників, ...

Детальніше

Кандидат з маркетингового менеджменту

University of Johannesburg
PhD
Січ 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Студент повинен розвивати прикладні та вузькоспеціалізовані компетенції та практичні навички набуття, тлумачення, розуміння та застосування принципів управління маркетингом. Ч ...

Детальніше

кандидат управління маркетингом

University College of Southeast Norway
PhD
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Кампус

Програма PhD прагне залучити наукових досліджень в галузі управління маркетингом ближче до маркетингової практики управління, тим самим зосередити дослідження за темами, які б ...

Детальніше