PHDSTUDIES

Програми Управління транспортом, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Вона є доктором наук є престижною мірою представлені для завершення програми інтенсивного наукового дослідження. Він часто займає від чотирьох до шести років, щоб закінчити; Однак довжина кожної програми відрізняється. Університети, як правило, вимагають від кандидатів PhD для проведення досліджень, пройти курси та іспити, представити дисертацію і бути підтверджені групою призначених експертів в обраній академічної області кандидата.

Що таке PhD в галузі управління транспортом? Область управління транспортом має справу з матеріально-технічним забезпеченням, які беруть участь у перевезенні людей або предметів з одного місця в інше. Чи є це мережа приміських поїздів або великомасштабна відвантаження товарів, транспортна логістика повинна продемонструвати безпечність, ефективність та своєчасність. Програма PhD в галузі управління транспорту може зажадати важких досліджень в області статистики, математики та кількісного мислення.Типові курси в цих програмах часто охоплюють транспортну науку, аналіз трафіку, транспортні системи економіки, міське планування, цивільне будівництво та аналіз транспортної політики. Студенти також можуть зробити роботу з TMS (система управління транспортом) програмним забезпеченням. Додаткові курси можуть вивчити аналіз попиту подорожі, штучний інтелект в галузі транспорту, географічні інформаційні системи і соціальні науки. Деякі програми мають студент завершити проект реплікації, в якому вони повинні відтворити результати, опубліковані в журналі авторитетного транспорту.

Здібності, придбані в програмі PhD в галузі управління транспортної вигоду ряду інших професій. Студенти можуть дізнатися оптимальні навички ведення переговорів і спілкування. Вони також можуть відточувати свої аналітичні та розумові здібності, а також можливість залишатися зосередженими на рішеннях.

Різні університети в країнах по всьому світу пропонують програми, які розрізняються по довжині і вартості.Для конкретики, звертайтеся до окремих школам, які пропонують програми, які ви зацікавлені.

Кар'єра для успішних кандидатів PhD в галузі управління транспортом можна знайти в різних галузях промисловості. Особи з доктором філософії в галузі управління транспорту може бути в змозі забезпечити роботу консультанта з компаніями, які прагнуть технічну допомогу. Деякі галузі промисловості, які прагнуть з консультантів з логістики є будівництво, управління, постачання продовольством, послуги пасажирського транспорту і міжнародної торгівлі.

Багато студентів PhD змогли знайти варіанти для інтернет-досліджень в галузі управління транспортом. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

4 Результати в Управління транспортом Filter

Кандидат наук в галузі транспортних технологій та управління

University of Pardubice
PhD
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
3 років
31 May 2020
англійська
Кампус

Ця програма покликана забезпечити студентам теоретико-методологічну основу транспортних технологій та управління. Це поглибить знання студентів про взаємодію теорії та практик ...

Детальніше

Кандидат технічних наук у галузі транспорту та телекомунікацій

Czech Technical University in Prague
PhD
<
Денна
<
4 років
англійська
чеська
Кампус

У галузі транспортних систем та технологій також є доктор наук. дослідження, де студенти займаються широким колом тем, що охоплюють широкий спектр транспортних тем, починаючи ...

Детальніше

Кандидат економіки транспорту

University of Johannesburg
PhD
Січ 2021
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Студент повинен розвивати інтелектуальні та спеціалізовані компетенції та практичні навички набуття, тлумачення, розуміння, аналізу та застосування транспортних принципів екон ...

Детальніше

Кандидат управління транспортом

UPES
PhD
Лип 2020

Кандидат управління транспортом

Детальніше