PHDSTUDIES

Програми Управління туристичними послугами, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Студенти, зацікавлені в програмі доктора філософії, часто бажають вивчати тему на максимально можливому рівні освіти. Вони часто закінчили магістерську програму і бажають проводити більш просунуті дослідження. Докторська програма часто включає певний рівень викладання або досліджень у вибраній галузі студента.

Що таке кандидат в галузі управління туризмом? Ця програма призначена для вчених, які зацікавлені в роботі в галузі індустрії туризму. Випускники часто мають великий вибір спеціальностей у сфері туризму, включаючи такі сфери, як управління туризмом, туристичний маркетинг, урбаністика, міжнародний туризм та економіка. Студенти можуть брати участь у робочих програмах, науково-дослідних проектах високого рівня, поїздок, лекцій та семінарів.

Студенти PhD програми управління туризмом часто розробляють передові наукові навички та вміння організувати, а також створювати складні графіки. Вони також, ймовірно, розвиватимуть розуміння індустрії туризму, що може призвести до кар'єрного росту та підвищення рівня оплати праці.

Витрати на цю програму залежать від багатьох факторів, зокрема, в якій країні розташована програма та чи є деякі або всі класи онлайн. Зацікавлені студенти повинні зв'язатися з університетами, якими вони зацікавлені, щоб отримати більш чітке уявлення про навчання та інші витрати, а також про варіанти фінансової допомоги.

Студенти, які отримали докторську ступінь з управління туризмом, часто мають ряд кар'єрних можливостей, доступних їм після закінчення навчання. Вони можуть знайти роботу з полями для гольфу, кемпінгами, національними та міжнародними готелями, університетами, приватними компаніями, національними парками та муніципальними інтересами. Певні посади можуть включати менеджера з гольфу, директора з туризму, професора, письменника, дослідника, рекреаційного директора, керівника парку та ветерану парку.

Випускні програми управління туризмом пропонуються декількома університетами різних країн. Студенти можуть навчатися в Інтернеті або на кампусі, і багато програм призначені для навчання протягом трьох років повного навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Управління туристичними послугами Filter

Доктор філософії (Ph.D.) в готельному та туристичному менеджменті

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
PhD
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Успіх дослідницького інституту значною мірою пов'язаний із забезпеченням та підготовкою молодих вчених. Щоб забезпечити лідерство у розвитку майбутніх вчених у сфері гостиннос ...

Детальніше

Кандидат в галузі управління туризмом

Universidade Europeia
PhD
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

Наш кандидат наук. Управління туризмом - це багатодисциплінарна, сувора, всебічна, але гнучка програма формальних досліджень у межах різних напрямків вивчення спеціалізації (д ...

Детальніше

PhD в управлінні туризмом

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
PhD
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Онлайн

Доктор філософії. В управлінні туризму є кваліфікація, яка буде готувати студентів таким чином, де вони можуть стати ефективними працівників, а також дослідників в галузі тури ...

Детальніше