PHDSTUDIES

Програми Цивільна авіація, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор наук є найвищим ступенем, який ви можете досягти в даному предметі. Залежно від вашого фону це може зайняти від чотирьох до семи років, щоб завершити, з певними предметами, які тривають довше.

Більш конкретно, що є доктором цивільної авіації? Цей ступінь спрямований на допомогу вам з пізнавальними навичками досліджень для просування галузі авіації. У цій сфері є декілька підполей, включаючи операції, безпеку авіації, людські фактори та міждисциплінарні. Внаслідок технічного характеру цих підполей авіаційний докторський ступінь потребує більшої роботи, ніж більшість із завантаженням курсу, як правило, двох або більше курсів на термін. Ваші дослідження та курсові роботи будуть ретельно контролюватися радником, який допоможе провести вас на тему дисертації.

Під час цієї аспірантури ви можете навчитися навичкам, корисним для повсякденного життя. До них відносяться організація, особлива обізнаність та рішучість. Завдяки цим навичкам ви можете заощадити час, бути більш обізнаними про можливі зіткнення і мати як енергію, так і зусилля для вирішення складних проблем.

Бюджетування для кандидата вимагає знання, яку фінансову допомогу ви можете заробити. Оскільки цей ступінь вимагає повного навчання, може бути неможливо мати роботу одночасно. Стипендія чи стипендія можуть допомогти покрити витрати на книгу, навчання та інші збори.

Маючи ступінь доктора філософії, ви маєте високу кваліфікацію та знання про багато робочих місць в авіації. Поширеним є продовження досліджень після закінчення докторської дисертації як у складі команди з досліджень та розробки, так і в межах академічної спільноти. Деякі найменування посад у промисловості, які ви можете шукати, включають координатор операцій з аеропортом, менеджер авіаційних проектів, старший інженер та штатний інженер. Заробіток докторським дипломом також може бути корисним для заробітку реклами або підвищення вашої поточної роботи.

Є багато шкіл, які пропонують кандидатську дисертацію в галузі цивільної авіації, тому ви можете обмежити пошук, враховуючи, які фактори для вас найважливіші. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Цивільна авіація Filter

Кандидат авіації

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University
PhD
<
Денна
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Кандидат наук студенти з авіаційної науки університету Сент-Луїса завершують курсову роботу перед складанням кваліфікаційного іспиту, який зосереджується на темах, пов'язаних ...

Детальніше

доктор філософії в галузі авіації

Singapore Aviation Academy
PhD
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;7 років
англійська
Кампус

Кандидат авіації розроблений, щоб підготувати вас з когнітивними дослідницьких навичок, необхідних для вирішення гострих проблем, з якими стикаються галузі авіації і просувати ...

Детальніше