Filter
PhD
Europa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Штучний інтелект Europa - Штучний інтелект програми МВА Europa

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.

Штучний інтелект - це набагато більше, ніж представлення ЗМІ цього предмету; це передовий край програмного забезпечення. Це поле комп'ютерних наук корисно для менеджерів даних, інженерів, дослідників і розробників машинного навчання.

Є більше чотирьох тисяч організацій вищої освіти в Європі, від провідних науково-дослідних установ для малих, навчально-зосереджені університет. Сама Європа не так сильно відрізняється від інших континентів, досягнувши від Полярного кола до узбережжя Африки.

Штучний інтелект Europa - Візьміть Штучний інтелект Europa. Отримати всі програми Штучний інтелект та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Штучний інтелект, Europa

Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Програма готує фахівців для досліджень і розробок в області теоретичної інформатики та штучного інтелекту. Освіта здійснюється шляхом незалежних досліджень під керівництв ... [+]

Програма готує фахівців для досліджень і розробок в області теоретичної інформатики та штучного інтелекту. Освіта здійснюється шляхом незалежних досліджень під керівництвом старших експертів.

Окрім отримання фундаментів у галузі комп'ютерних наук, студенти отримують глибокі знання в обраній галузі спеціалізації, такі як: алгоритми та структури даних та їх аналіз, представлення знань та міркування, когнітивні науки та їх застосування, машинне навчання, багатоагентні системи, проблема моделювання (наприклад, в автоматизованому плануванні або прийнятті рішень) і розв'язання задач з використанням логічних, імовірнісних і природоохоронних методів. Студенти дізнаються, як формулювати цілі дослідження, готувати проектну пропозицію для досягнення поставлених цілей і представляти результати в міжнародному середовищі. Крім того, вони набувають досвіду викладання та наставництва студентів, включаючи дисертаційний нагляд.... [-]

Чеська Республіка Prague
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою