PhDosvita.com

PhD Японія - програми PhD Японія

Японія є привабливим місцем для тисяч іноземних студентів з усього світу, які прагнуть заробити диплом про вищу освіту. Це країна, яка щось для всіх, включаючи незліченні можливості досвід традиційної японської культури, сучасного і космополітичних міст, які будуть стимулювати ваших почуттів, абсолютно красиві природні ландшафти і пейзажі, і багато пригод. Кандидат в Японії є унікальною можливістю для культурного та інтелектуального зростання, а також цінний міжнародний досвід.

Кандидат у програмах Японії світового класу з сучасними та інноваційними засобів і технологій. Студенти заробляють кандидат в Японії орієнтуються через свої незалежні дослідження під керівництвом експерта факультету. Випускники кандидата в програмах Японії, як очікується, мати навички, необхідні для аналізу і критично мислити, вести якості та шанованих досліджень, і бути лідерами у своїй галузі.

Дізнайтеся більше про Кандидат в Японії нижче.Зробіть наступний крок у вашій академічної і професійної кар'єри вже сьогодні! 

знайдених результатів Filter

Об'єднана аспірантура сільськогосподарських наук, Івате університет (Ph.D)

Hirosaki University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 років Квітень 2020 Японія Хіросакі + 1 більше

«Сполучені Вища школа сільськогосподарських наук, Івате університет. (PhD) »організований на базі три магістерських курсів (сільського господарство і сільське господарство і біології) Хіросакі університету Івата університет Ямагата університету, магістр курсу (тваринництво) з Обіхіро університету сільського господарства та ветеринарної медицини, а також дослідження споруди кожного університету.

доктор науки і техніки

Hirosaki University
Кампус Денне навчання Квітень 2020 Японія Хіросакі

Вища школа науки і техніки (докторська курс) складається з двох курсів Advanced Materials науки і техніки і науки та технологій безпеки. Перший охоплює розробку корисних матеріалів і технології їх застосування та останній робить криза, контролюючим технологію для природних і антропогенних катастроф, що відбуваються в високорозвиненому суспільстві.

Доктор філософських наук в управлінні

United International Business Schools
Кампус Заочне навчання 2 - 4 років Листопад 2019 Швейцарія Цюрих Бельгія Антверпен Іспанія Барселона Брюссель Мадрид Японія Токіо Нідерланди Амстердам Італія Мілан Женева + 13 більше

Наш академічний календар базується на квартальній системі (1 квартал = 10 тижнів). Завдяки гнучкій структурі та модульному дизайну програми, починаючи з кожного кварталу та кожного терміну, у жовтні, листопаді, січні, лютому, квітні, травні, липні та серпні доступні декілька дат початку.

Кандидат географічних наук

European College for Liberal Studies
Кампус Денне навчання 2 років Листопад 2019 Іспанія Барселона Бельгія Брюссель Мадрид Швейцарія Цюрих Японія Токіо Антверпен + 8 більше

Кандидат наук - доктор філософії з глобальних досліджень (60 балів)

Доктор соціологічних наук

European College for Liberal Studies
Кампус Денне навчання 2 років Листопад 2019 Іспанія Барселона Бельгія Брюссель Мадрид Швейцарія Цюрих Японія Токіо Антверпен + 8 більше

Кандидат наук - доктор філософських наук з комунікацій (60 балів)